Psycholog Renata Kostecka – Brzeg, Wrocław

Akademia Skutecznego Działania Poza Schematem mgr Renaty Kosteckiej to miejsce gdzie cała rodzina i poszczególni jej członkowie otrzymują profesjonalne wsparcie psychologiczne i rozwojowe. Czasami trzeba wyjść poza własne pułapki myślenia, poza schemat, spojrzeć na problem inaczej niż robiliśmy do tej pory, by osiagnąć to, czego pragniemy. Prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne, które pomogą ci odkryć twoje możliwości oraz świadomie wykorzystać je do realizacji twoich zamierzonych celów. Od kilkunastu lat pracuję i wspieram w rozwoju osobistym oraz zawodowym w zakresie diagnozy psychologicznej, coachingu, terapii krótkoterminowej.

Pracuję w obszarze:

  • Zmian życiowych, samotności
  • Stresu i radzenia sobie z nim, wypalenia zawodowego, problemów emocjonalnych
  • W sytuacji straty, żałoby
  • Obniżonego nastroju, poczucia własnej wartości
  • Trudności w relacjach
  • Kreatywności, rozwoju potencjału, umiejętności społecznych.

Oferuję pomoc młodzieży i osobom dorosłym. Zapraszam również na warsztaty i szkolenia dokształcające z zakresu psychologii i rozwoju umiejętności osobistych, zawodowych.

Spotkania służą inspiracji, motywowaniu, radosnemu odkrywaniu siebie. Najważniejszą relacją w życiu każdego człowieka jest relacja ze sobą, gdyż wpływa ona na sposób postrzegania siebie i otaczającego świata, na wszystkie inne relacje. Zbuduj silną i dobrą relację z samym sobą, niech to w jaki sposób traktujesz siebie, jak do siebie mówisz swoim wewnętrznym głosem, da ci szansę samorealizacji w obszarach, które są dla ciebie ważne.

Psycholog Brzeg

Umiejętności osobiste

ROZWIJAJ SWOJE UMIEJETNOŚCI OSOBISTE poprzez:

1. Trening asertywności.
2. Zarządzanie sobą w czasie.
3. Radzenie sobie ze stresem.
4. Emocje w życiu osobistym i zawodowym.
5. Inteligencja emocjonalna.

Kompetencje zawodowe

ROZWIJAJ SWOJE KOMPETENCJE ZAWODOWE (dla nauczycieli, rodziców, studentów, pedagogów, psychologów i osób zainteresowanych):

1. Trening umiejętności wychowawczych.
2. Kompas uczuć – jak radzić sobie z emocjami.
3. Wykorzystywanie metod coachingowych w motywowaniu uczniów do nauki i rozwoju.
4. Jak pomóc dziecku w radzeniu sobie z nieprzyjemnymi emocjami?

Porady online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zapraszam również do skorzystania z pomocy za pośrednictwem internetu.
Ta forma poradnictwa psychologicznego skierowana jest szczególnie do tych osób, które z różnych względów nie mają możliwości dotarcia do profesjonalnej pomocy.

Koszt treningu i warsztatu psychologicznego zależy od ilości godzin, liczności grup, tematu itp. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

tel. 601 170 162
psycholog.kostecka@gmail.com