KE wyciąg ziołowy jako suplement diety

Co to jest KE – wyciąg ziołowy?

 

KE to naturalny ferment ziołowy. Składniki pochodzące z różnych ziół górskich, soli morskiej, melasy i świeżej wody źródlanej z Alp uzupełniają się w swoim działaniu.
KE nie zawiera obcych bakterii, grzybów i drożdży w przeciwieństwie do innych podobnych produktów ziołowych. Dzięki specjalnemu procesowi fermentacji kwasu mlekowego osiąga się wartość pH między 3,8 – 4,5 przez co rozwój materii gnilnej może być zahamowany.

Wyciąg ziołowy KE to stężony środek pochodzenia roślinnego w płynnej, a przede wszystkim trwałej postaci. Specjalny proces wytwarzania pozwala na zachowanie składników i substancji czynnych, zawartych w wykorzystanych ziołach. Wyciąg ziołowy KE jest naturalnym produktem fermentacji roślin. Składniki pochodzące z różnych ziół górskich i polnych, sól morska,  melasy i woda źródlana z Alp wzajemnie uzupełniają swoje działanie.

 ke-wyciag-ziolowy

Wyciąg ziołowy KE to wysokiej jakości produkt fermentacji ziół bez dodatku obcych substancji takich jak bakterie, grzyby czy drożdże. Składniki nawozu wzajemnie uzupełniają swoje łagodne działanie. Umożliwia do przeciwdziałanie procesom gnilnym oraz problemom trawiennym.

Na skutek rosnącego zanieczyszczenia środowiska, chemii zawartej w żywności, frustracji oraz stresu uwarunkowanego sytuacją zawodową i osobistą organizm nasz ulega osłabieniu. Następstwem powyższych oddziaływań są brak energii, inicjatywy do działania, zmęczenie lub kłopoty z koncentracją. Może im czasem towarzyszyć pojawienie się grzybicy w przewodzie pokarmowym.

Ciągle – i to nie tylko poprzez media – przypomina się nam, że jelita stanowią źródło ludzkiego zdrowia. Decydują one o naszym samopoczuciu, sile witalnej oraz zdrowiu, gwarantując sprawność organizmu, poczucie swobody oraz bystrość umysłu.

Osłabienie układu trawiennego wpływa negatywnie na nasz organizm. Nie dziwi więc, iż 80% wszelkich schorzeń bierze swój początek w układzie pokarmowym.

Zgodnie ze starą mądrością ludową „śmierć czai się w jelitach”. W przypadku zaburzeń w funkcjonowaniu flory żołądkowo-jelitowej może dojść do rozprzestrzeniania się w jelitach substancji gnilnych. Obserwując dzisiejszy tryb życia lub sposób naszego żywienia można w pełni uświadomić sobie, z czego wynikają poważne problemy z trawieniem.

KE wyciąg ziołowy – kup w sklepie internetowym

Symbioza różnych bakterii i grzybów, takich jak te, które zawarte są w ekstrakcie KE jako suplement probiotyczny oraz korzystny efekt towarzyszący w postaci niskiej wartości pH oddziałują pozytywnie na florę żołądkowo-jelitową oraz w znacznym stopniu zapobiegają tworzeniu się substancji gnilnych.  Możliwe jest również skuteczne zatrzymanie postępujących procesów rozkładu oraz poprawa dotychczasowego złego trawienia.