Reklama na samochodach w Poznaniu

Reklama mobilna to doskonały sposób na promocję Twojej działalności. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie oklejania wszelkiego rodzaju pojazdów. Tworzymy projekty i wyklejamy samochody osobowe, dostawcze, autobusy, TIR’y, przyczepy, zarówno karoserię jak i wnętrze pojazdu. Materiały przez nas stosowane są najwyższej jakości. Dzięki naszej staranności i estetyce wykonania, stale powiększamy grono naszych zadowolonych Klientów.

Stosujemy folie Oracal, Avery i M3.
Mieliśmy przyjemność pracować m.in dla takich firm w Katowicach jak: Fuchs, Kania, Havi Logistics, Sokołów, Iglotex…
Gwarancja na usługę naklejenia folii na samochód wynosi – w zależności od użytych materiałów od 2 do 4 lat.

Mobilna reklama na pojazdach

Mobilna reklama to tani, a przy tym bardzo skuteczny sposób na reklamę o dużym zasięgu, a w rezultacie – na zwiększenie sprzedaży i zysków firmy.

Oferujemy:
– aplikacje z folii monomerycznych (płaskie powierzchnie)
– aplikacje z folii polimerowych (małe przetłoczenia – nierówne powierzchnie)
– aplikacje z folii wylewanych (większe przetłoczenia – zróżnicowanie powierzchnie)
– grafiki reklamowe – wektorowe (wycinane z folii samoprzylepnych)
– grafiki reklamowe pełno kolorowe – drukowane w wielkim formacie
– reklamy typu collage – połączenie reklam wektorowych z pełno kolorowymi wydrukami wielkoformatowymi.

Oklejanie reklamowe, oznakowanie flot pojazdów osobowych jak i ciężarowych w barwy firmowe oraz graficzne. Twoje auto to darmowa mobilna reklama!

Reklama mobilna na samochodzie przyciąga uwagę Klienta na Twojej firmie. W ten sposób znacząco zwiększasz rozpoznawalność i zainteresowanie Twoją firmą lub produktem.

Agencja Reklamowa DEMO zaprasza do współpracy!

Zadzwoń już teraz:

tel. 783 838 310,  89 533 07 67.

 

Ceny biletów MPK Wrocław. Tłumaczenia przysięgłe, normalne, specjalistyczne, ustne, biznesowe: tłumacz angielskiego we Wrocławiu. Tłumaczenia z agnielskiego i na język angielski - umowy handlowe, umowy o pracę, akty notarialne, pisma procesowe, pełnomocnictwa, testamenty, dokumentacje przetargowe, wyroki sądowe, dokumenty procesowe, dokumentacje podatkowe, sprawozdania zarządów spółek, dokumenty metrykalne, dyplomy i świadectwa, dokumenty samochodowe, umowy, świadectwa pracy i inne.