Tłumaczenia języka angielskiego we Wrocławiu

Jacek Kasprzyk, magister prawa oraz filologii angielskiej, zaprasza do korzystania z usług swojej kancelarii, zajmującej się przekładem tekstów każdego typu z języka polskiego na angielski i z angielskiego na polski. Nasze tłumaczenia języka angielskiego we Wrocławiu są najwyższej jakości, a terminowość, rzetelność i niskie ceny są wizytówką mojej firmy. Specjalizujemy się w tłumaczeniach przysięgłych (dokumentów urzędowych i prywatnych) i specjalistycznych (ekonomicznych, marketingowych, prawniczych, technicznych, naukowych), wykonujemy wszystkie możliwe przekłady jakie tylko potrzebne są naszym klientom (np. zarejestrowanych cyfrowo rozmów na potrzeby sądu). Również tłumaczenia ustne (umowy, śluby, spotkania biznesowe, zeznania) są na najwyższym poziomie.

Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami, instytucjami państwowymi (urzędami, sądem, policją), kancelariami notarialnymi i prawniczymi oraz klientami indywidualnymi. Wszyscy otrzymali od naszej kancelarii satysfakcjonujące usługi tłumaczeniowe, wracają do nas z kolejnymi zleceniami i polecają nas zaprzyjaźnionym instytucjom oraz swoim znajomym.

Zapraszamy na naszą stronę internetową z możliwością zamówienia wyceny (www.tlumaczenia-kasprzyk.pl) , do biura (ul. Odrzańska 23, Wrocław) lub do kontaktu telefonicznego (Jacek Kasprzyk – 608-722-438).