Prawnik w Hiszpanii – polsko-hiszpańska kanelaria prawnicza

W ostatnich latach bardzo wzrosła dwustronna wymiana handlowa oraz inwestycje między Hiszpanią i Polską.  Polska stała się głównym celem dla hiszpańskich inwestorów, zwłaszcza w sektorach: budowlanym, żywnościowym, telekomunikacji oraz finansów. Spowodowało to znaczny wzrost liczby firm hiszpańskich z siedzibą w Polsce.

Prawnik w Hiszpanii

Vares & Asociados | Abogados en Polonia | Adwokaci w Hiszpanii specjalizuje się w obsłudze prawnej firm polskich prowadzących działalność gospodarczą w Hiszpanii, i na odwrót. Kancelaria posiada dwa biura (Warszawa i Madryt) i zatrudnia ośmiu prawników z obu krajów. To pozwala nam oferować szeroki wachlarz kompleksowych usług prawnych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W sprawach handlowych i korporacyjnych, oferujemy optymalne rozwiązania przez cały życie firmy, od jej założenia aż do jej rozwiązania. Zajmujemy się również wszystkich kwestiach prawnych związanych z prawem pracy, umowami, upadłościami, oraz windykacją wierzytelności.

Świadczymy pomoc prawną w przetargach publicznych. Współpracujemy również z agencjami public relations, które promują interesy naszych klientów wśród administracji.

Ponadto specjalizujemy się w prawie nieruchomości, doradztwie prawnym przy zakupie, sprzedaży i zarządzaniu nieruchomościami.

U Vares & Asociados | Abogados en Polonia | Adwokaci w Hiszpanii, rozumiemy znaczenie komunikacji między firmą a klientem. Dlatego nasi klienci są zawsze obsługiwani są przez adwokatów w ich narodowości. Ponadto nasi prawnicy są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Wieloletnie doświadczenie, umiejętność pracy w zespole, wykorzystanie nowych technologii informacyjnych, a przede wszystkim całkowite zaangażowanie z każdą sprawą,  zapewniają doskonały poziom skuteczności we wszystkich naszych działaniach. Ponadto ścisła kontrola kosztów pozwala nam zaoferować bardzo konkurencyjne ceny, zgodne z możliwościami małych i średnich przedsiębiorstw.

Vares & Asociados | Abogados en Polonia | Adwokaci w Hiszpanii to Twoja kancelaria w Hiszpanii.