Ekologiczne środki czystości

Ulrich Naturlich – ekologiczne środki czystości

Ulrich Naturlich to ekologiczne i naturalne środki do czyszczenia i prania prosto z Bawarii. Środki są wolne od szkodliwej chemii – nie zawierają fosforanów, enzymów, surfaktantów olejowych, wybielaczy optycznych, środków zapachowych, barwników, agresywnych kwasów, konserwantów, chloru, salmiaku (chlorku amonu) i nie są genetycznie manipulowane.

 ulrich-naturlich-ekologiczne-srodki-czystosci

zobacz w naszym sklepie:

produkty do prania

produkty do mycia naczyń

produkty do czyszczenia

Wszystkie produkty Ulrich Naturlich są nieszkodliwe dla środowiska i ulegają pełnej biodegradacji.

Ekologiczne produkty do prania i czyszczenia Ulrich Naturlich posiadają ponad 20-letnią tradycję – odpowiadają standardom ECOCERT oraz Niemieckiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, większość produktów posiada certyfikat VEGAN Society.

Produkty opakowane są w pojemniki z polietylenu, które nadają się do wielokrotnego użytku – co redukuje ilość wytwarzanych odpadów. Na wszystkich etapach produkcji i działania firmy stosowane są zasady mądrego recyclingu.

Ekologiczne środki czystości Ulrich Naturlich to także przestrzeń dla kreatywności i indywidualnych rozwiązań – środki można łączyć ze sobą (np. płyn do prania + odplamiacz + płynny zapach) – w celu uzyskania najlepszych efektów.

Produkty Ulrich Naturlich posiadają szczegółowo udokumentowany skład – są gwarancją najwyższej jakości oraz pełnej zgodności z normami ochrony środowiska. Producent to firma społecznie odpowiedzialna – zaangażowana w problemy środowiska i lokalnej społeczności.

Produkty Ulrich Natürlich posiadają certyfikaty:

certyfikat05 certyfikat09