Stroje do gimnastyki artystycznej

Stroje do gimnastyki artystycznej

Stroje do gimnastyki artystycznej leotards, gotowe i szyte na zamówienie na konkretne wymiary dziewczynki. Stroje startowe wykonane z wysokiej jakości elastycznych tkanin. Podstawowa cena uszycia stroju startowego to 650-700 zł.
Cena za uszycie stroju każdorazowo ustalana jest indywidualnie, w zależności od fasonu, wzoru oraz ilości użytych kryształków i zdobień.
Możliwa płatność w ratach.

Projektuję i szyję stroje startowe do gimnastyki artystycznej (leotards), woltyżerki, łyżwiarstwa figurowego, fittnesu sportowego, tańca.

Stroje gimnastyka artystyczna

Przymiarka stroju startowego (zdjęcie wymiarów) w Krakowie lub w Częstochowie po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca i terminu.
Można u mnie kupić nowy strój, wypożyczyć strój startowy na kilka dni, uszyć nowy na zamówienie wg wymiarów, przerobić strój do gimnastyki artystycznej, woltyżerki, tańca.

strój do gimnastyki artystycznej szycie stroju do gimnastyki artystycznej

Na zamówienie klienta istnieje możliwość uszycia podobnego stroju na wymiar, zgodnie z wytycznymi i sugestiami. Branie miary i przymiarki na terenie Krakowa są możliwe w mojej pracowni krawieckiej. Cena stroju każdorazowo ustalana jest indywidualnie, w zależności od modelu, skomplikowania wzoru i ilości użytych ozdób, kryształków Swarovskiego itp.

Szycie strojów do łyżwiarstwa figurowego, gimnastyki artystycznej na zawody wg własnego projektu

strój gimnastyka artystyczna - jgroele strój gimnastyka artystyczna - jgroele

strój po gruntownych poprawkach – Joanna Groële

Zapraszam osoby z całej Polski, wymiary można zdjąć i przysłać drogą internetową. Istnieje możliwość przymiarki, branie miary z dziecka w Częstochowie lub w Krakowie po wcześniejszym umówieni terminu.

Zawsze staram się aby moje stroje były bogato zdobione i błyszczące, wtedy przyciągają uwagę i pięknie prezentują się na macie. Szyję korony do gimnastyki artystycznej – na zamówienie pod kolor stroju.

strój do łyżwiarstwa - jgroele strój do łyżwiarstwa figurowego- jgroele

strój uszyty wg własnego projektu – Joanna Groële

Usługi szycia strojów do gimnastyki artystycznej, poprawki strojów startowych – Joanna Groële, tel. +48 668 842 627

email: jgroele@interia.pl

Facebook: jgroele