Maszyny i urządzenia pakujące, linie pakujące

Pakowarka do węgla – automaty pakujące

BezMeż od 2015 roku jest producentem oraz oficjalnym dystrybutorem urządzeń i automatów pakujących, linii pakujących. Posiadamy doświadczony personel. Zapewniamy gwarancję i serwis. Oferowany przez nas sprzęt jest certyfikowany na rynki Unii Europejskiej. Tylko u nas – SPRZĘT O JAKOŚCI EUROPEJSKIEJ W NAJNIŻSZYCH CENACH! Projektujemy i produkujemy gotowe linie opakowaniowe. Integrujemy nasze linie w istniejący proces produkcyjny u klienta. Dzięki zastosowaniu automatów pakujących, odpowiedzialnych za poszczególne procesy, jesteśmy w stanie wielokrotnie skrócić czas produkcji, zwiększyć jej efektywność, spowodować wzrost bezpieczeństwa jak i ograniczyć koszty produkcyjne jak i około produkcyjne. Tworzymy całe linie pakujące żywność, węgiel, pellet, kawę, mąkę itp.

W naszej ofercie znajdą Państwo poziome maszyny napełniające, które mogą stanowić pojedynczą maszynę jak i być łączone w całe systemy produkcyjne. Poziomy automat pakujący posiada szerokie zastosowanie i wykonany jest z najwyższej jakości komponentów. Zapraszamy serdecznie do kontaktu, nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Maszyny napełniające najwyższej jakości – postaw na jakość w rozsądnej cenie!

Jeśli chcesz kompleksowo i profesjonalnie rozwiązać problem pakowania swoich produktów – firma BezMeż to doskonały wybór.Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu do pakowania. Posiadamy doświadczony personel. Zapewniamy gwarancję i serwis. Oferowany przez nas sprzęt jest certyfikowany na rynki Unii Europejskiej.

„BezMeż” Spółka z o.o.
02-797 Warszawa
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112b

tel.: +48 733 060 227
tel.: +48 790 416 019
tel.: +48 791 301 397

bezmezhcompany@gmail.com