Defibrylator AED Katowice

Pomoc i doradztwo w zakupie sprzętu medycznego AED Śląsk

Oferujemy sprzedaż sprzętu oraz szkolenie Państwa pracowników z zakresu podstawowych zabiegów ratujących życie z użyciem AED.

  • Najwyższej jakości urządzenie AED produkowane w Irlandii Północnej przez światowego lidera technologii AED – firmy HeartSine
  • Gwarancja 10 letniej opieki serwisowej,  10 letniej gwarancji na AED i 4 letniej gwarancji na baterię.
  • W przypadku użycia AED w celu ratowania życia – gwarantujemy bezpłatnie nową baterię z elektrodami PAD PAK w prezencie.
  • Wszystkie akcesoria – zestaw ratunkowy oraz torba na AED są w zestawie i nie wymagają dodatkowych opłat.

Defibrylator AED Katowice

Miejsce i termin szkolenia: wskazane przez Klienta
Miejsce dostawy sprzętu: Wskazane przez Klienta
Termin dostawy sprzętu AED i szafek : do 48 godzin
Koszty dostawy: Po stronie HS MEDICAL POLAND
Forma płatności: przedpłata
Gwarancja: 10 lat
Serwis: Bezpłatny
Bateria PAD PAK w przypadku użycia AED: Bezpłatna

Szkolenia AED

Na dzień dzisiejszy dysponujemy sprzętem szkoleniowym w postaci manekinów dorosłych, dzieci i niemowląt, treningowymi AED, projektorami multimedialnymi oraz środkami pozoracji – co sprawia, że nasze szkolenia w dużej mierze oparte są na zajęciach praktycznych.

Szkolenie BLS + AED

Czyli podstawowe zabiegi ratujące życie (BLS) z użyciem automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED) przeznaczone dla grupy do 20 osób, trwające 2 godziny wliczone jest w koszt zakupu defibrylatora. Szkolenie z użyciem manekinów ćwiczeniowych oraz defibrylatora treningowego, identycznego jak zakupione przez Państwa AED.  Szkolenie w zrozumiały dla każdego sposób, przeprowadzą ratownicy medyczni, którzy swoją wiedzę opierają na wieloletnim doświadczeniu w pracy zawodowej oraz licznych kursach i szkoleniach Europejskiej Rady Resuscytacji (ERC) i Amerykańskiego Towarzystwa Kardiologicznego (AHA).
Kwalifikacje kadry spełniają wymogi ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz.U. Nr 191 poz.1410 z późn.zm.).

„ERMED”

tel: 515 615 999

e-mail: biuro@ermed.eu