Adwokaci w Hiszpanii

Vares & Asociados | Abogados en Polonia | Adwokaci w Hiszpanii ma swoje siedziby w Madrycie i Warszawie, a specjalizuje się w usługach prawnych w Polsce dla przedsiębiorstw i osób prywatnych z Hiszpanii oraz z krajów Ameryki Łacińskiej, a także pomocą prawną w Hiszpanii dla obywateli polskich.

Jeśli chodzi o nasze usługi dla osób cywilnych, jednym z naszych głównych obszarów działalności jest prawo cywilne i rodzinne. Vares i Asociados | Abogados en Polonia | Adwokaci w Hiszpanii specjalizuje się w sprawach dotyczących rozwodu, separacji, ustalenie ojcostwa, alimenty, itp … małżeństw hiszpańsko-polskich. Działamy przed sądami zarówno hiszpańskich i polskich. To daje nam przewagę konkurencyjną w stosunku do innych firm, o ile pozwala nam swobodnie wybrać kraj w którym dzialamy. W praktyce oznacza to niezwykłe oszczędności w zakresie czasu i pieniędzy dla naszych klientów.

Vares & Asociados | Abogados en Polonia | Adwokaci w Hiszpanii specjalizuje się również w prawie nieruchomości. Świadczymy pomoc prawną w trakcie zakupu i sprzedaży nieruchomości, a my zajmiemy się wszystkim, co jest związane z Administrację. Nasza kancelaria prawna jest bez wątpienia najlepszym wyborem dla Polaków, którzy chcą kupić lub sprzedać nieruchomość w Hiszpanii, i na odwrót.

Firma zatrudnia doświadczonych specjalistów w sprawach karnych: wypadki drogowe, przestępstw gospodarczych, itp.

Adwokaci w Hiszpanii opiera swoją działalność na trzech zasadach:

Komunikacja. W kontekście, w którym bariera językowa może być główną przeszkodą, pełne zrozumienie pomiędzy klientem a firmą staje się istotnym czynnikiem. W tym celu klienci są zawsze obsługiwani przez prawników pochodzących z ich własnego kraju, którzy są dla nich dostępni 24/7. Ponadto odpowiadamy na ponad 90% e-maili w ciągu jednej godziny.

Adwokat w Hiszpanii

Skuteczności.  U Vares & Asociados | Abogados en Polonia | Adwokaci w Hiszpanii, nasi prawnicy posiadają bogate doświadczenie w zakresie ich kompetencji. To, razem ze zdolnością pracy w zespołach, wykorzystaniem technologii i najwyższemu możliwemu zaangażowaniu w każdym przypadku zapewnia najwyższy poziom skuteczności.

Cena. Nasza oferta skierowana jest do osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, dla których cena usług prawnych jest kluczowym czynnikiem. W związku z tym stosujemy politykę kontroli kosztów pośrednich, która znajduje odzwierciedlenie w naszych opłatach.