Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Wykorzystanie samochodu jako bezpłatnego nośnika reklamowego cechuje korzystny zwrot z inwestycji. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach Polski.

Oklejanie pojazdów Warszawa

Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Oklejanie samochodu folią na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu jest całkowicie bezpieczne dla samochodu i w 100% odwracalne.

Oklejamy samochody osobowe, dostawcze, TIRy, specjalistyczne. Realizacja zlecenia reklamy na samochodzie na terenie całego kraju. Punkty obsługi klienta na terenie Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic i innych miast. Zapraszamy! Reklama na samochodzie.

Reklama mobilna na samochodzie

Reklama na samochodzie to ekonomiczny i trwały sposób na pokazanie swojej firmy klientom. Oklejanie samochodu reklamowe (grafika, napisy, loga, szyby itd) lub zmiany koloru całego samochodu lub elementów np. dach, maska itp

oklejania samochodu Warszawa

Nasi graficy to zespół kreatywnych i innowacyjnych osób z niezliczoną ilością pomysłów. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i uwagi. Razem stworzymy projekt, który będzie efektowny i efektywny! Posiadamy własną drukarnię wielkoformatową. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku, szybki czas realizacji oraz przystępną ofertę. Oklejanie pojazdów to niższe koszty w stosunku do tradycyjnego lakierowania, proces 100% odwracalny. Bogata kolorystyka folii pozwalają na optymalne dopasowanie do potrzeb klienta.

Kontakt:

Agencja Reklamowa Demo

11-001 Dywity
ul. Grzybowa 26

kom: 783 838 310
tel:  89 533 07 67