dokumentacja haccp

Szkolenia i dokumentacja haccp

Szkolenie HACCP, wykonywane przy okazji wdrażania systemu HACCP do nowego lokalu, lub co jakiś czas, gdy np. dochodzi do zmiany pracowników w lokalu, jest rozwiązaniem niezwykle istotnym, jeżeli mamy zamiar prowadzić rozwijający się, odnoszący sukcesy biznes w zupełnie niełatwym świecie gastronomii.

Szkolenie HACCP z gastronomii

Szkolenie z zakresu HACCP trwa ok. 4 godzin, i przeprowadzane jest we wskazanym przez klienta miejscu. Najlepiej, jeśli w tym szkoleniu uczestniczą wszyscy pracownicy lokalu.
Podczas szkolenia, pracownicy zaznajamiani są z podstawowymi pojęciami systemu HACCP, uczą się analizy ryzyka oraz wyznaczania krytycznych punktów kontroli, biorą udział w kejsach z zakresu kreowania bezpieczeństwa żywności.

Wspieramy restauratorów takich jak Ty w zakresie zarządzania swoją gastronomią. Korzystając z naszych programów otrzymujesz cenne wskazówki dotyczące kontroli kosztów, kreowania menu, zarządzania personelem, sukcesywnego budowania wizerunku i wielu innych. W konsekwencji – zyskujesz przygotowanie do bycia świadomym, odnoszącym sukcesy liderem, szefem i właścicielem.

System HACCP

System HACCP ( Hazard Analysis and Critical Point – analiza zagrożeń krytycznych punktów kontrolnych) został opracowany w latach 60 w USA przez firmę Pillsbury Corporation i wykorzystywanym był przez NASA i US NAVY. System ten zawiera reguły obowiązujące na wszystkich etapach produkcji żywności, wszystko po to by mieć pewność, że jest ona bezpieczna i nie miały na nią wpływu zagrożenia fizyczne, chemiczne czy biologiczne.

Chcesz zamówić szkolenie?
Potrzebujesz poznać więcej szczegółów?
A może masz nietypowe pytanie?