KE wyciąg ziołowy na problemy żołądkowo-jelitowe

Większość chorób zaczyna się w żołądku lub jelitach. Jeśli flora żołądkowa lub jelitowa jest naruszona może wykształcić się w jelitach materia gnilna czego skutkiem może być grzybica. Objawy: brak energii, zmęczenie, zaburzenia koncentracji.
Przy dzisiejszym sposobie życia i odżywiania się, zrozumiale jest, że mogą powstać ciężkie zaburzenia trawienia. Dlatego jest ważne aby wspierać nasz system trawienny a przez to i odpornościowy.

„KE – wyciąg ziołowy” to płynny koncentrat roślinny.

Przynosi ulgę i działa regenerująco na organizm człowieka. Dzięki KE – wyciąg ziołowy „problemy” żołądkowo-jelitowe mogą być pokonane! Ziołolecznictwo towarzyszy ludzkości od lat a korzystny wpływ ziół wspomaga w uzdrawianiu organizmu ludzi i zwierząt

Co to jest KE – wyciąg ziołowy?

KE to naturalny ferment ziołowy. Składniki pochodzące z różnych ziół górskich, soli morskiej, melasy i świeżej wody źródlanej z Alp uzupełniają się w swoim działaniu.
KE nie zawiera obcych bakterii, grzybów i drożdży w przeciwieństwie do innych podobnych produktów ziołowych. Dzięki specjalnemu procesowi fermentacji kwasu mlekowego osiąga się wartość pH między 3,8 – 4,5 przez co rozwój materii gnilnej może być zahamowany.

KE wyciąg ziołowy do kupienia w sklepie internetowym – ekomiksa.pl