Jak działa firma trenerska?

Jesteśmy pierwszą firmą trenerską we Wrocławiu, czyli posiadamy ogromne doświadczenie.

Pomysł na nasza firmę „K2 Treningi personalne” powstał poprzez znalezienie złotego środka na efektywny trening dla zdrowia. Kompromis pomiędzy komercyjnymi klubami fitness, gdzie trenerzy zmieniają się co tydzień, a ich wypłata nie motywuje ich do pracy z klientem, a pojedynczymi trenerami z Internetu.

Nasz zespół stanowią 2 trenerki i 3 trenerów. Każdy opiekuje się tylko pięcioma klientami. Sprawia to dużą dyspozycyjność, elastyczność i przede wszystkim jakość. Każdy z trenerów/ek posiada wiedzę z zakresu fizjoterapii, dietetyki, suplementacji. Klienci pozostają z nami w ciągłym kontakcie telefonicznym i e-mailowym.

Wszyscy trenerzy objęci są ubezpieczeniem OC, a firma oczywiście zarejestrowana jest w PKD. Nasza działalność jest przejrzysta pod względem księgowym.

Stawiamy tez na elastyczność – rozumiemy różne przypadki losowe i staramy się dostosować treningi do trybu życia klienta.

Dokształcamy się nieustannie, spotykamy w naszym gronie, by jeszcze lepiej wykonywac swój zawód.

Trening jest nasza pasją. Kurs na trenera personalnego stawia na praktykę.

Wszystkie zajęcia odbywają się na sali treningowej, tym samym każde zagadnienie od razu poparte jest praktyką.

Zajęcia praktyczne, warsztaty, treningi dla uczestników, prowadzenie treningów personalnych oraz praktyki jako instruktor zapewniają maksymalne przygotowanie.

Choć określony jest czas zajęć na 30 h, staramy się wyczerpać temat, odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zajęcia na których rozkładamy ćwiczenie na czynniki pierwsze sprawiają, że trener potrafi dokładnie dopasować dane ćwiczenie pod indywidualne preferencje klienta.Kluczem efektywnego prowadzenia klienta jest właśnie indywidualizm, nie powielanie schematów. Każdy człowiek jest inny, a 9 na 10 klientów ma schorzenia, choroby, urazy.

Kurs przygotowuje trenerów do zajęć różnego typu od treningu stricte siłowego po ukierunkowany trening dla osoby na przykład po urazie odcinka szyjnego.

Zaletą, której nie posiada konkurencja są maksymalnie małe grupy. Przy zgłoszeniu jednej osoby prowadzimy dla niej kurs a nie odwołujemy. Zapewnia to dokładne, rzetelne przygotowanie kandydatów do zawodów.