Bioflow Elite bransoletka zdrowotna

Eksluzywna bransoletka z możliwością regulacji długości ze stali nierdzewnej. Posrebrzana lub pozłacana z wykończeniem posrebrzanym.

„ENERGIA MAGNETYCZNA JEST PODSTAWOWA ENERGIA, OD KTOREJ ZALEŻY ŻYCIE ORGANIZMU” /Werner Heisenberg – laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki/

U nas kupisz oryginalny Bioflow ® Made in England

Prosimy o wpisanie przy zamówieniu w uwagach dodatkowych rodzaju bransolety:

  • dla kobiet
  • dla meżczyzn

Pozytywne działanie magnetoterapii jest znane od wielu wielu lat! Pole magnetyczne przenikało wszechświat na długo wcześniej, zanim pojawiły się na ziemi rośliny, zwierzęta i człowiek. Nic dziwnego, że wszystkie żywe istoty podlegają wpływom pola magnetycznego.

Bioflow posiada statyczne naturalne pole magnetyczne, które poprzez centralnie odwrócone pola magnetyczne (unikalny wzor CRP) imituje pulsujące pole magnetyczne.

Produkty do magnetoterapi Bioflow są łatwe do stosowania. Takze wiele lekarzy, weterynarzy,   terapeutów oraz trenerow sportowych zalecają swoim pacjentom ich stosowanie. A co najważniejsze pole magnetyczne tych produktów nigdy sie nie wyczerpuje dzieki zastosowaniu najmocniejszego dotychczas znanego materialu magnetycznego, neodymu! Posiadamy wielu zadowolonych użytkowników i ponad 20 lat doswiadczenia.

Bioflow – magnoterapia dla ludzi – sklep z artykułami Bioflow

Także zwierzeta odnoszą korzysci co dowodzi ze nie ma to nic wspólnego z nastawieniem.

Poprzez ich codzienne używanie każdy może sie latwo przekonac o dobroczynnych właściwościach tych produktów (zarówno dla ludzi jak też zwierząt).

Zarówno naturalne pola magnetyczne jak i indukowane sygnały elektromagnetyczne są podstawową energią, od której zależy funkcjonowanie organizmu, od której zależy nasze zdrowie i nasze samopoczucie.

 Wypowiedzi zadowolonych użytkowników Bioflow

Kiedy znajoma polecila mi produkt magnetyczny Bioflow zupełnie nie wierzyłam w jego dzialanie, jednak wiedzac, iż nic nie ryzykuje, postanowiłam go wypróbować. Już w tym samym dniu odczułam jego pozytywne działanie na mój organizm. Mianowicie mimo bardzo intensywnego dnia, mimo wielu spotkań i dosyc długiej jazdy samochodem nie czułam żadnego zmęczenia aż do póznego wieczora.

Poczułam duży wzrost energii i brak zmeczenia, byłam bardzo ożywiona.

Minelo 5 miesiecy jak nosze magnes i stwierdzam, ze czuje się znacznie lepiej, poprawił się również mój sen, jest głębszy , a rano wstaje bez bolu kręgosłupa ! , który wczesniej zawsze mi towarzyszył.Również podczas jazdy rowerem odczuwam rożnice – teraz mój oddech jest bardzo głęboki,a poprzez poprawe krażenia moj organizm jest lepiej dotleniony i wyjeżdżając np. pod duża gore nie mam zadyszki, jak to zdarzalo się przedtem.Rożnice też obserwuje np.   podczas wycieczek w gory, kiedy to zawsze nastepnego dnia odczuwałam ból w nogach, z powodu   tworzenia się zakwasow. W tej chwili poprzez to, że rolą magnesu jest tez m.in regulacja w organizmie czynnika PH nie odczuwam na drugi dzien żadnego bólu w konczynach .

Cala moja rodzina również przekonala się do pozytywnego dzialania magnesow Bioflow. Polecam je szczerze wszystkim, którzy chca poprawic jakość swojego zycia poprzez wzrost energii i lepsze dotlenienie .W konsekwencji tego caly organizm funkcjonuje optymalnie.

Małgorzata B. /Wadowice

….Jako osoba niepełnosprawna poznałem już wiele firm oferujących różnorodne „produkty” i metody mniej lub bardziej konwencjonalnego leczenia.
Byłem w tym czasie bezpośrednio po operacji na kręgosłup, który jeszcze trochę mi dokuczał, poza tym stałe dolegliwości z bólem kończyn górnych. Moim problemem jest także słabe krążenie krwi w kończynach dolnych z powodu porażenia.

Postanowiłem sprawdzić produkty na sobie. Założyłem produkt BIOFLOW i w ciągu 3 tygodni poprawiły się wyniki badań moczu a także poprawiło się krążenie w nogach oraz zwiększyło się pragnienie co poprawiło pracy całego organizmu. Poza tym o wiele lepiej się czuje, nie reaguję już tak na zmiany pogody i zmęczenie. Szybciej się regeneruje i ustępują moje bóle obciążonych poruszaniem się na wózku stawy….

Marcin T. z Krakowa

 

WAŻNE UWAGI – Produkty Bioflow nie powinny byc noszone przez osoby z rozrusznikiem serca lub innym implantem, na który wpływ mogłoby wywrzec silne pole magnetyczne. Nic nie zastapi należytej porady lekarskiej dlatego zalecamy, abyś skonsultowal sie ze swoim lekarzem jeżeli masz jakiekolwiek watpliwości.

Kontakt: http://www.ekomiksa.pl/