Zamki dmuchane Częstochowa

Zamki dmuchane Częstochowa wynajem

Od kilku lat produkujemy, sprzedajemy i wynajmujemy na terenie Częstochowy i woj. śląskiego dmuchańce dla dzieci na pikniki, festyny, imprezy okolicznościowych, imprezy firmowe i integracyjne, dni miasta, majówki, dożynki, wesela, komunie, urodziny, Dzień Dziecka czy festiwale.

Z naszej strony zawsze można liczyć na pomoc i doradztwo w zakresie doboru urządzeń i atrakcji do danej imprezy. W swojej ofercie posiadamy zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane, euro bungee, suche baseny, dmuchane place zabaw, trampoliny ogrodowe, bungees, automaty do waty cukrowej i popcornu, góry wspinaczkowe do sprzedaży i wynajmu.

Zamki dmuchane

Z naszymi urządzeniami dzieci i ich opiekunowie spędzą miłe, beztroskie i niezapomniane chwile radości. Dziecko przeniesie się do bajkowego, kolorowego świata pełnego zamków, zjeżdżalni, piłek. Zdrowo zmęczy się, wyszale się podczas zabawy na dmuchańcach. Wszystkie urządzenia dmuchane posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa a podczas wynajmu urządzeń obsługą zajmują się nasi doświadczeni pracownicy. Ceny sprzedaży i wynajmu zamków dmuchanych i innych urządzeń są bardzo konkurencyjne.

zamek-dmuchany2

Przykładowe ceny wynajmu zamka dmuchanego za 8 godzin z obsługą:
Zamek dmuchany „Magic Castle” – Przepustowość: 640 os. / 8 h, Wymiary: dł. 4 m, szer. 3 m, wys. 4 m,
Ceny wynajmu zamku dmuchanego Magic Castle:
Cena netto pt.-nd.: 600zł
Ceny netto pn.-czw.: – 30 %

Zamek dmuchany Królewski – przepustowość: 640 os. / 8 h
Wymiary zamku STANDARD: dł. 4,5 m, szer. 4,5 m, wys. 4 m

Ceny wynajmu zamku dmuchanego „Królewskiego”:
Cena netto pt.-nd.: 1000zł
Ceny netto pn.-czw.: – 20 %
zamek-dmuchany2

Zamki dmuchane są znakomitą atrakcją dla dzieci. Nadają się do postawienia zarówno zarówno na świeżym powietrzu podczas festynów przedszkolnych i szkolnych czy osiedlowych, jak i wewnątrz budynków np.n szkolnych holu, korytarzu czy sali gimnastycznej. Urządzenie pełni funkcję dmuchanej batuty, przez co każde dziecko może wyskakać i wyszaleć się do woli. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo dzieci!

Zapraszamy do kontaktu:
tel.: 34 328 64 88
kom.: 0 668-342-271
www.wynajem-dmuchancy.pl