Święta z Wegan Nerd – warsztaty kulinarne – 11 grudnia

11 grudnia Burda Food Center i Wegan Nerd zapraszają na jedyne w swoim rodzaju warsztaty poświęcone wegańskim świętom Bożego Narodzenia. Alicja Rokicka zainspiruje uczestników spotkania do przygotowania pysznych tradycyjnych potraw świątecznych w roślinnym wydaniu, a będą to:

1. Domowy zakwas na barszcz (do zabrania ze sobą)
2. Barszcz na zakwasie buraczanym
3. Najlepszy Selerśledz w musztardzie z jabłkiem i cebulką
4. Drożdżowe krokieciki z grzybami i kapustą
5. Zawijana pieczeń fasolowa z bakaliami
6. Wegański sos pieczeniowy
7. Buraki pieczone z goździkami

Będzie magicznie, pysznie i zdrowo:)
Uczestnicy otrzymają zdrowy prezent-niespodziankę od Oleje Świata, przepisy oraz pamiątkowe zdjęcia (w wersji elektronicznej).

O PROWADZĄCEJ:
Wegetarianka od 13 roku życia, założycielka 100% roślinnego, wegańskiego bloga Wegan Nerd, ogłoszonego tytułem Kulinarnego Bloga Roku 2014 oraz Blogiem Roku 2015 przez 100 Best Poland Restaurants. Autorka książki „Wegan Nerd Moja roślinna kuchnia”, której misją jest zachęcenie do zróżnicowanego, nieco zwariowanego i kolorowego sposobu odżywiania oraz najnowszej „Słodka Wegan Nerd Moje roślinne desery”.
Dzięki jej autorskim przepisom i fotografiom każdy znajdzie w weganizmie coś dla siebie. Gościnnie gotuje w Pytaniu na Śniadanie, współpracuje z licznymi gazetami i portalami. Mieszka w Krakowie, zajmuje się fotografią oraz ilustracją. Obecnie pracuję nad kolejną książką i obiecuje, że na dwóch się nie skończy. Ma kotkę Mafię. Marzy o przeprowadzce do Włoskiej Kalabrii.

CZAS TRWANIA WARSZTATÓW: ok. 4 godz.
CENA: 220 zł/os.
Zgłoszenia pod adresem: studiokulinarne@burdamedia.pl (dane do przelewu podeślemy w zwrotnym mailu). Liczba miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w przypadku nieutworzenia się pełnej grupy
UWAGA: prosimy zabrać ze sobą słoik na zakwas na barszcz (1L lub 2L) oraz pojemniki na wynos.
MIEJSCE: BURDA FOOD CENTER, Rdestowa 1B-C we Wrocławiu.
DODATKOWE INFORMACJE: studiokulinarne@burdamedia.pl, (+48) 694 455 399.
DO ZOBACZENIA!

11.12.2018 (wtorek) godz. 18:00

Burda Food Center – Wrocław, ul. Rdestowa 1B-C

Źródło informacji https://www.facebook.com/events/240385779965908