Schody drewniane Poznań

Pracownia Schodów Artur Pawlak z Poznania oferuje swoje usługi wszystkim tym, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań oraz wysokiej jakości produktów. Produkujemy i montujemy wszelkiego rodzaju schody drewniane. Nasze schody drewniane wykonujemy z pełni profesjonalnie wyselekcjonowanego drewna o odpowiedniej skali wilgotności. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rodzime gatunki drewna takie jak buk, jesion, dąb jak i gatunki drzew egzotycznych. Na nasze schody dajemy 5 lat gwarancji.

schody drewniane Poznań, balustrady, stolarka drewniana

Schody drewniane Poznań

Produkujemy i montujemy wszelkiego rodzaju schody drewniane tj. proste, pełne, zabiegowe, ażurowe, dywanowe, obkładane na beton. Nasze Schody wykonujemy z pełni profesjonalnie wyselekcjonowanego drewna o odpowiedniej skali wilgotności. W naszej ofercie znajdzieci Państwo rodzime gatunki drewna takie jak buk, jesion, dąb. Jak również macie Państwo możliwość wyboru z pośród gatunków egzotycznych takich jak: iroko, teak, merbau, jatoba, orzech amerykański.

schody balustrady Poznań balustrady
Nasze schody lakierujemy lakierami w pełni przystosowanymi do użytku publicznego z pełną kartą techniczną co sprawia że nasi klienci i
ci z Poznania i z jego okolic cieszą się naszymi produktami przez długie lata.

Balustrady Poznań

Dziś w naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne balustrady wykonane z drewna, ale również bardziej nowoczesne rozwiązania takie jak połączenie drewna ze stalą czy samą stal. Ogromnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się również balustrady wykonane w całości ze szkła.

 

Ceny biletów MPK Wrocław. Tłumaczenia przysięgłe, normalne, specjalistyczne, ustne, biznesowe: tłumacz angielskiego we Wrocławiu. Tłumaczenia z agnielskiego i na język angielski - umowy handlowe, umowy o pracę, akty notarialne, pisma procesowe, pełnomocnictwa, testamenty, dokumentacje przetargowe, wyroki sądowe, dokumenty procesowe, dokumentacje podatkowe, sprawozdania zarządów spółek, dokumenty metrykalne, dyplomy i świadectwa, dokumenty samochodowe, umowy, świadectwa pracy i inne.