Producent schodów drewnianych Poznań

Jesteśmy przedsiębiorstwem z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku zarówno naszym lokalnym tj. Poznań i jego okolice jak również zagranicznym. Zamiłowanie do stolarstwa przekazywane jest w naszej firmie z pokolenie na pokolenie co sprawia, że tak dobrze rozumiemy potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów niezależnie od ich wieku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele różnych typów schodów od obkładanych na beton po wszelkiego rodzaju konstrukcje samonośne.

Produkcja i montaż schodów drewnianych, balustrad, mebli kuchennych – Poznań i okolice

Produkujemy i montujemy wszelkiego rodzaju schody drewniane tj. proste, pełne, zabiegowe, ażurowe, dywanowe, obkładane na beton. Nasze schody wykonujemy z pełni profesjonalnie wyselekcjonowanego drewna o odpowiedniej skali wilgotności.

W naszej ofercie znajdą Państwo rodzime gatunki drewna takie jak buk, jesion, dąb. Mają Państwo możliwość wyboru z pośród gatunków egzotycznych takich jak: iroko, teak, merbau, jatoba, orzech amerykański.

schody drewniane Poznań, stolarz, producent schodów schody Poznań

Długoletnie doświadczenie gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość wykonania. Na tle innych wyróżnia nas kunszt i profesionalizm, co sprawia że dajemy naszym klientom 5-letnią gwarancje na nasze produkty.

Jeśli są Państwo na etapie szukania profesionalnej firmy stolarskiej zapraszam do kontaktu