Poprawa plagiatu prac magisterskich i licencjackich

Poprawa plagiatu

Wykonujemy usługi: poprawa plagiatu, poprawa i korekta prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych.

Moja oferta poprawy plagiatu.

korekta prac

Od 20 lat zajmuję się profesjonalną pomocą studentom w pisaniu wszelkich prac naukowych. Moje usługi obejmują pisanie prac magisterskich, licencjackich jak i poprawę plagiatu. Wzory są pisane i redagowane są od podstaw. Jeśli szukasz pomocy, bo sam nie dajesz sobie rady napisz do mnie. Zachęcam do współpracy tylko z firmą o dużym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku!

Poprawiam plagiat pracy, nawet bardzo wysokie współczynniki. Robię korekty stylistyczne, merytoryczne, językowe, redakcyjne. Zmieniam styl materiały na poprawny, pisany prawidłową polszczyzną.

Oferuję usługi korekty i poprawy prac:

  • korekta redakcyjna
  • korekta plagiatu
  • poprawa plagiatu w pracy magisterskiej, licencjackiej, dyplomowej
  • korekta techniczna pracy
  • korekta merytoryczna pracy
  • korekta stylistyczna pracy

Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić redaguje tekst i pomagam przy konstrukcji pracy. Zapewniam poprawność, rzetelność, terminowość.

Gwarantuję, że po wykonaniu mojej pracy wskaźnik (II) poprawionej pracy w programie antyplagiatowym będzie wynosił poniżej 5%.

Merytoryczna poprawa pracy następuje po uwidocznieniu konkretnych niedociągnięć w pracy. Korekta merytoryczna dotyczy zarówno logicznej strony treści pracy, spójności z tematem, dopisania brakujących treści itp.

Korekta polonistyczna to dokładne przeanalizowaniu pracy pod kątem błędów ortograficznych, stylistycznych, interpunkcyjnych itp.

Proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy:

ZUIFK – DOROTA WRONA
ul. Chopina 8
Lublin

Tel. 696 077 619

Tel. 81  534-73-55

E-mail: korekta_poprawa_prac@tlen.pl