Pisanie prac

Pisanie prac magisterskich i licencjackich.
Oferujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług w zakresie pomocy w pisaniu prac licencjackich, magisterskich oraz terminowa realizację zamówienia. Przygotowane opracowania są jedynie wzorem, podstawą w pisaniu własnej pracy magisterskiej, licencjackiej czy zaliczeniowej i służą celom informacyjnym.

Pisanie prac

Opracowanie dla Klienta przygotowywane jest wyłącznie z dziedzin, w których się specjalizuję co gwarantuje fachowość, biegłość w temacie, wysoki poziom merytoryczny opracowania.

Udzielam pomocy przy pisaniu prac licencjackich i magisterskich z następujących dziedzin: Prawo, Ekonomia, Rachunkowość, Zarządzanie, Administracja, Bankowość, Projekty, Analiza finansowa, Unia Europejska, Nieruchomości, Politologia, Analiza opłacalności, Prawo podatkowe, administracyjne, cywilne, konstytucyjne, ustrojowe.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w pomocy przy pisaniu prac na zlecenie gwarantuję:
– wiedzę nabytą doświadczeniem
– stały kontakt z klientem
– terminowość napisania pracy
– poprawność merytoryczną oraz językową
– logiczną treść pracy
– zachowanie warunków umowy
– komfort współpracy

Nie powielamy i nie przepisujemy prac magisterskich i licencjackich, co wynika z indywidualnego traktowania każdego zlecenia. Wszystkie opracowania pisane są według potrzeb osoby zainteresowanej.

Zleceniodawca przez cały czas pisania przez nas pracy pozostaje w kontakcie i na bieżąco wprowadzane są wszelkie sugestie i uwagi do opracowania związanego z pomocą w pisaniu prac.

Czas realizacji

Czas realizacji pomocy w pisaniu pracy, zasady płatności itp. ustalane są wspólnie z osobą zainteresowaną w momencie rozpoczęcia współpracy uwzględniając indywidualne potrzeby zleceniodawcy. Zamówienie związane z pomocą w pisaniu pracy realizowane jest etapami. Wniesiona opłata pokrywa koszty sporządzenia opracowania pomocy w pisaniu prac, a także gwarantuje naniesienie ewentualnych korekt pisanej pracy zgodnie z wymaganiami. Firma nie korzysta z pośredników, zapewniony jest stały kontakt z osoba piszącą, która ponosi pełną odpowiedzialność za przyjęte zlecenie. Wymaga się, aby wszystkie korekty do pracy były dostarczone w wersji papierowej na adres firmy. Termin wykonania zmian w pracy to maksymalnie 7 dni.

Przekazanie kolejnych części pisanej pracy następuje po wcześniejszym dokonaniu wpłaty. Pomoc w pisaniu pracy objęta jest tajemnicą zawodową, serwis gwarantuje całkowitą anonimowość.

Usługa poprawy plagiatu

Dodatkowo oferuje usługi poprawy plagiatu do progu 5%, korektę pracy pod względem stylistycznym, redakcję pracy pod względem ortograficznym i interpunkcyjnym. Każda z tych czynności wykonywana jest kilkakrotnie by, jakość pracy była na najwyższym poziomie.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą związana z pomocą w pisaniu prac lub pragną uzyskać dodatkowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny. Więcej informacji na stronie pisanie-prac.info.pl.

Dorota Wrona

tel. 81 534 73 55
tel. kom. 0 696 077 619
e-mail: dorotawrona@interia.eu