Meble tapicerowane Wrocław

Jesteśmy producentem mebli ogrodowych i tapicerowanych. Oferujemy meble ogrodowe jak ławy, krzesła, stoły, fotele ale także huśtawki, ławki, piaskownice, budy, altanki itp. Meble składane idealne nadają się na Państwa taras, działkę, ogród. Meble bardzo łatwo i szybko się składają, co pozwala na schowanie ich po sezonie.

Meble tapicerowane Wrocław

Oferujemy szeroki wybór mebli tapicerowanych. Posiadane przez nas doświadczenie pozwoliło nam dokładnie poznać potrzeby naszych Klientów i co najważniejsze, wyjść im naprzeciw. W swoich codziennych działaniach kierujemy się zadowoleniem Klienta. To Klient jest u nas zawsze na pierwszym miejscu. Jego zadowolenie świadczy o naszym sukcesie. Bogaty asortyment produktów. Konkurencyjne ceny!

Na wszystkie meble dajemy 4 lata gwarancji na konstrukcje oraz 2 lata na pozostałe elementy.

Zapraszamy na naszą stronę lebexmeble.pl. Meble tapicerowane Wrocław to kanapy, fotele, pufy, narożniki. Sprzedajemy na terenie Wrocławia, Warszawy i innych miast Polski. Posiadamy szeroki asortyment tkanin obiciowych.

kanapa-darek-1 kanapa-dora-1 kanapa-messi kanapa-ponton-2 kanapa-zola naroznik-orfeusz

„LEBEX” Dariusz Lebek
Konradów 22
63-435 Sośnie

tel.: (62) 739-32-87
tel. kom.: 695-092-652

e-mail: biuro@lebexmeble.pl

Ceny biletów MPK Wrocław. Tłumaczenia przysięgłe, normalne, specjalistyczne, ustne, biznesowe: tłumacz angielskiego we Wrocławiu. Tłumaczenia z agnielskiego i na język angielski - umowy handlowe, umowy o pracę, akty notarialne, pisma procesowe, pełnomocnictwa, testamenty, dokumentacje przetargowe, wyroki sądowe, dokumenty procesowe, dokumentacje podatkowe, sprawozdania zarządów spółek, dokumenty metrykalne, dyplomy i świadectwa, dokumenty samochodowe, umowy, świadectwa pracy i inne.