Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego we Wrocławiu

Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka Angielskiego, Jacka Kasprzyka z Wrocławia oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe w zakresie języka angielskiego. Nasze główne obszary specjalizacji to prawo, ekonomia, marketing, medycyna i nauki ścisłe.

Tłumacz przysięgły Wrocław

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe dokumentów urzędowych i sądowych, tłumaczenia prawnicze i ekonomiczne, tłumaczenia marketingowe i tłumaczenia techniczne. Świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń ustnych czynności notarialnych, porad prawnych, rozpraw sądowych, negocjacji biznesowych, ślubów i uroczystości prywatnych.

Mamy ponad 9-letnie doświadczenie we współpracy z klientami biznesowymi i indywidualnymi i jesteśmy dumni z zaufania jakim nas obdarzają korzystając regularnie z naszego wsparcia. Dzięki zrozumieniu potrzeb naszych klientów, wzajemnemu zaufaniu i wieloletniemu doświadczeniu możemy poszczycić się satysfakcją naszych klientów, którzy wracają do nas z kolejnymi zamówieniami.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji i doskonałą jakość naszych tłumaczeń. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny tłumaczenia i ustalenia warunków realizacji usługi zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.tlumaczenia-kasprzyk.pl. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

JACEK KASPRZYK
KANCELARIA TŁUMACZA PRZYSIĘGŁEGO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

ul. Kazimierza Wielkiego 29A lok. 417
(4 piętro)
50-114 Wrocław

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00

ul. Na Polance 12D, 51-109 Wrocław

telefon: 608 722 438