Zajęcia karate w Częstochowie

Klubu Karate Tradycyjnego w Częstochowie zaprasza na treningi.

Oferujemy: wykwalifikowaną kadrę instruktorską, udział w seminariach, obozach letnich i zimowych prowadzonych przez największych mistrzów karate na świecie, możliwość podwyższania swoich umiejętności w karate i zdawanie egzaminów na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, udział w zawodach karate tradycyjnego, uzyskanie licencji na uprawianie karate tradycyjnego w ramach PZKT.

Dzięki treningom karate możesz poprawić swoją wydolność, sprawność ogólną i uzyskać lepsze samopoczucie. W trakcie treningów pracujemy nad prawidłowym rozwojem całego ciała eliminując wady postawy ale także nad charakterem i właściwym rozwojem psychicznym zawodnika.

Zapewniamy profesjonalne warunki do ćwiczeń oraz dogodne terminy treningów. Klub dysponuje kilkoma salami zlokalizowanymi w różnych punktach miasta, a w nich maty, sala z lustrami, siłownia.

karate-czestochowa1 karate-czestochowa2

Naszą ofertę kierujemy dla wszystkich grup wiekowych. Zapraszamy dzieci, młodzież i najstarszych. Klub powstał w październiku 1998 r. Treningi prowadzone są w trzech grupach zróżnicowanych pod względem wieku ćwiczących i stopnia ich zaawansowania. Dzieci i młodzież poznają zasady samoobrony, przygotowują się do wysiłku fizycznego, ćwiczą gimnastykę ruchową i odbywają zajęcia rekreacyjne.

Więcej szczegółów na www.karateczestochowa.p, Janusz Barczyński tel. 604 086 347

karate-czestochowa3