WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa 17.05.

Trwa sprzedaż biletów na spotkanie Śląska Wrocław z warszawską Legią, które odbędzie się 17 maja na Stadionie Wrocław w ramach rundy finałowej rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy.

runda finalowa wks legia 1705

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Legią na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 26 zł (ulgowy 21 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 31 zł (ulgowy 25 zł).

Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 42 zł (ulgowy 34 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 47 zł (ulgowy 38 zł).

Więcej informacji o biletach można znaleźć na stronie slaskwroclaw.pl w zakładce cennik biletów.

Bilety można dostać w punktach sprzedaży na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska, których wykaz znajduje się na stronie klubu w zakładce punkty sprzedaży

Można je kupić również drogą internetową przez stronę bilety.slaskwroclaw.pl. Sprzedaż internetowa trwa do 17 maja, do godz. 14:00.

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

Treningi personalne kurs we Wrocławiu

Trening personalny przeznaczony jest dla ludzi zupełnie początkujących jak i dla zaawansowanych. Pomagamy kompleksowo. Indywidualnie dostosowujemy plan pracy, treningów, żywienia: na podstawie wywiadu, badań lekarskich, bilansu ciała przeprowadzanego na analizatorze, sprawdzianów cech motorycznych oraz kilku zadań domowych:)

Trener personalny jest obecnie bardzo popularnym zawodem. Powstaje coraz więcej fitness clubów i siłowni. Moda na zdrowy styl życia i posiadanie własnego trenera personalnego prężnie się rozwija.

Kończąc kurs trenera personalnego można być pewnym zatrudnienia w ogólnie pojętej branży fitness. Kontakt: tel.: 725-794-884

W sprzedaży dostępne są również bilety i pakiety VIP. Sprzedaż tej kategorii biletów prowadzona jest wyłącznie przez Dział Komercjalizacji i Organizacji Eventów Stadionu Wrocław.
Więcej informacji pod numerami:
71 776 80 45, 71 776 80 41. Informacji o biletach w pozostałych kategoriach udzielają kasy Śląska Wrocław: 71 722 39 44

Spotkanie w ramach rundy finałowej T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Legią Warszawa odbędzie się w niedzielę 17 maja, o godz. 18:00 na Stadionie Wrocław.