Pozycjonowanie stron internetowych w Poznaniu

Proszę o kontakt e-mailowy na biuro@natopie.pl a w nim o podanie adresu strony oraz proponowanych fraz do pozycjonowania.

Wycena fraz gratis. Krótka i prosta umowa bez kar umownych. Oferta na całą Polskę. Praca wykonywana jest zdalnie. Każde zlecenie traktowane jest indywidualne. Cena za pozycjonowanie frazy zależy od jej konkurencyjności. Ceny do uzgodnienia.

Dlaczego pozycjonowanie strony z MIG hosting?

– pozycjonuję strony naturalnie, bez automatów i botów
– pomagam w doborze odpowiednich fraz
15 lat doświadczenia w marketingu internetowym
– gwarantuję profesjonalne wykonanie usługi
– brak ukrytych kosztów
płatność tylko za efekty!
optymalizacja serwisu w cenie pozycjonowania!
– tylko legalne i etyczne metody pozycjonowania
– co miesiąc wysyłamy raport z pozycji strony na dane frazy
– pomagamy w marketingu internetowym
– wciąż podnoszę kwalifikacje
– nie spamuję jak robi to konkurencja tworząca niskiej wartości zaplecze
– doceniamy długofalową współpracę
– minimalny okres trwania umowy to 6 miesięcy bo wiem że zadowolony Klient zostanie na dłużej!

Po podpisaniu umowy pozycjonowania strony płatność następuje tylko za efekty, czyli dopiero gdy Państwa strona pojawi się na 1 stronie w wynikach google.pl.

  • wykorzystuję profesjonalne narzędzia do analizy słów kluczowych, statystyki pozycji fraz, jakie frazy konwertują, przynoszą ruch serwisowi,
  • śledzę światowe trendy w lokalnym i globalnym SEO,
  • jeśli nic Ci nie mówią pojęcia takie jak SEO, UX, SXO, traffic, keywords, sitemap, GSC to spróbuję Ci wyjaśnić w prostu sposób aby Twoja strona internetowa szła w wynikach organicznych do góry.

Przykład skutecznego pozycjonowania – strony jaką wykonałem w grudniu 2020r.:

pozycjonowanie stron Poznań

W odróżnieniu od większości firm nie piszę co zmienić na stronie ale sam ją optymalizuję. Google wymaga obecnie aby strona była responsywna i posiadała zainstalowany klucz / certyfikat bezpieczeństwa SSL. Sprzedaję i instaluję na serwerze certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Koszt certyfikatu SSL to 80zł netto/rok.

Pozycjonowanie SEO co to jest?

Pozycjonowanie stron www (SEO Marketing) polega na „ustawianiu” stron w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach po wpisaniu fraz kluczowych związanych z działalnością firmy. Ma to na celu ułatwienie Internautom i potencjalnym Klientom w dotarciu do Państwa strony www poprzez wyszukiwarkę.

Pozycjonowanie jest procesem ciągłym i długofalowym, którego efekty można zauważyć nie wcześniej niż po kilku miesiącach. Jeżeli ktoś oferuje Państwu 1 miejsce w Google w ciągu kilku dni, lub bardzo szybki efekt na trudne frazy to jest on oszustem lub jeszcze bardziej zaszkodzi serwisowi działając nieetycznie, przez co Google może na stronę nałożyć karę w postaci filtru, bana lub całkowicie wykluczyć stronę z zasobów wyszukiwarki.

Od 15 lat MIG hosting z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Najwięcej klientów mamy z polecenia, głównie z Katowic, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Warszawy, Częstochowy, Olsztyna, Zabrza, Piotrkowa Trybunalskiego, Tarnowskich Gór.

Na skuteczne pozycjonowanie strony internetowej składa się wiele czynników. Dużą rolę odgrywa wiedza, potencjał i doświadczenie firmy która zajmuje się pozycjonowaniem, ale także wiek domeny, struktura serwisu.

Nie posiadam ustalonego cennika dotyczącego pozycjonowania. Chcąc poznać cenę pozycjonowania danej strony www proszę o przesłanie na emaila propozycji fraz do pozycjonowania oraz adresu serwisu. W przeciągu 1-2 dni wyślę do Państwa ofertę.

 

Podstawowa korzyść z pozycjnowania dla Państwa:

większa oglądalność strony to więcej Klientów = więcej zleceń, więcej sprzedaży, reklama firmy, większa świadomość marki.

Umowa na pozycjonowanie podpisywana jest na min. 6 miesięcy. Potem jeśli nie jest wypowiedziana (1 miesiąc okresu wypowiedzenia) to trwa dalej. Staram się nie obiecywać na wyrost. Po podpisaniu umowy optymalizacja serwisu i moja pomoc merytoryczna gratis. Co miesiąc wysyłam statystyki w postaci raportu pdf z niezależnego portalu monitorującego pozycję strony na pozycjonowane frazy.

Stawiam na uczciwość, dobrą komunikację. Wystawiam faktury vat. Wzór umowy mogę wysłać emailem.

Zapraszam do współpracy! Proszę o kontakt emailowy: biuro@natopie.pl

Udzielam porad co do rejestracji domeny, wykupienia hostingu, założenia profilu na portalach społecznościowych.

  • tworzenie sklepów na PRESTASHOP
  • tworzenie stron na WORDPRESS
  • optymalizacja stron internetowych pod pozycjonowanie
  • tworzenie stron w html – strony wizytówki
  • modyfikacja i aktualizacja istniejących strony internetowych
  • przyspieszanie stron na wordpressie
  • instalacja certyfikatów bezpieczeństwa SSL

Zmieniam stare strony w html na nowoczesne strony na WordPressie z panelem administarcyjnym i sklepem internetowym!