Laserowa depilacja laserem diodowym Vectus

Laserowa depilacja najnowszym laserem diodowym Vectus

Laserowa depilacja najnowszym laserem diodowym Vectus to nie tylko szybki i skuteczny zabieg usuwania nadmiernego owłosienia. Gwarantuje też maksymalne bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko ponownego wzrastania włosów praktycznie do zera. Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii już dziś możesz skorzystać z niej w Clinica Cosmetologica LASER VECTUS w Gdańsku.

Laser Vectus

Laser Vectus to efekt wielu lat pracy ekspertów renomowanej firmy Palomar Medical Technologies. Dzięki wielu latom doświadczeń oraz testów i wprowadzania niezbędnych poprawek, laser diodowy jest dziś narzędziem, które uważane jest za absolutnie najlepsze w tej dziedzinie dermatologii estetycznej. Przede wszystkim ze względu na efekty tego zabiegu – usuwanie owłosienia nim jest trwałe.

Dzięki temu, że technologia opracowana została przez naukowców z Harvard University oraz ma certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA), który potwierdza jego skuteczność i bezpieczeństwo, jest używany w renomowanych klinikach na całym świecie.

 

Parametry ustawień są kluczowe dla skuteczności zabiegu. Badanie melaniny pozwala też na depilację skóry nawet dwa tygodnie po opalaniu przy ograniczeniu do zera ryzyka oparzenia. Maksymalizuje też efekty i skuteczność zabiegu.

Zabieg depilacji laserem diodowym Vectus nie jest bolesny, bo głowica urządzenia jest pokryta szafirowym szkłem, które ma właściwości chłodzące. Dodatkowo wyposażona jest w technologię Advanced Contact Cooling, także dobierającą poziom mocy do odczuwania ciepła przez pacjenta.