POLSKA NOC KABARETOWA Wrocław 2015 19.06.2015

Data i godzina: 19.06.2015 godz. 20:00

Miejsce: Hala Stulecia

Bilety: Bilety w cenie od 70 zł do 130 zł HALA STULECIA, EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN, KABARETOWEBILETY.PL, BILETYNAKABARETY.PL, TICKETPRO.PL.

z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Ireneusza Krosnego

polska-noc-kabaretowa2-wroclaw

Zgodnie z dewizą, ze śmiech to zdrowie kolejna edycja największego cyklicznego widowiska kabaretowego w Polsce dotyczyć będzie tematyki służby zdrowia. Jeszcze weselej, jeszcze bardziej absurdalnie i na niezmiennie najwyższym artystycznym poziomie. W niemal czterogodzinnym show na scenie pojawią się Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki oraz Ireneusz Krosny. Na stanowisko prowadzącego Polską Noc Kabaretową wraca Kabaret Skeczów Męczących – zespół, który jak nikt inny wgryzł się w tematykę szpitalną, a polską publiczność w całym kraju wielokrotnie zabrał ze sobą m.in. do psychiatryka.

U nas jak w NFZ – kolejki po bilety już się ustawiają, a grono profesjonalnych specjalistów w dziedzinie rozśmieszania zajmie się Wami fachowo i z uśmiechem na ustach. 

Szczegółowe informacje na oficjalnej stronie: www.polskanockabaretowa.pl

polska-noc-kabaretowa-wroclaw