Festiwal Dozwolone od lat 18 już od 29 zł!

Festiwal Wrocław „Dozwolone od lat 18” – wybierz najlepsze miejsca w wyjątkowej cenie.

dol18 www 29zl

Festiwal „Dozwolone od lat 18” to coś więcej niż muzyka, show i zabawa – to historia polskiej piosenki na jednej scenie i 5 godzin największych polskich przebojów na żywo. To również niepowtarzalna okazja do wspólnej biesiady z gwiazdami polskiej estrady, dlatego już dziś zagwarantuj sobie najlepsze miejsce na Stadionie Wrocław. Wszystkie miejsca są numerowane, a ich ilość jest ograniczona. 12 czerwca organizatorzy ustawią pod sceną 4000 krzesełek, a teraz dodatkowo przygotowali specjalną promocję, w ramach której każda wejściówka jest o 10 złotych tańsza.
Promocyjna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek o godz. 12:00 i potrwa do północy w środę. W tym czasie wejściówki będzie można zakupić już za 29 złotych. Promocja obejmuje zarówno sprzedaż online na ebilet.pl, jak i w salonach Empik.

Dozwolone od lat 18 to prywatka jakiej nie widział świat. Na jednej scenie zagrają mistrzowie polskiej piosenki: Maryla Rodowicz, Jerzy Połomski, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Grażyna Łobaszewska, Wojciech Gąssowski oraz Czerwone Gitary. Imprezę poprowadzi Robert Janowski.
„Po raz pierwszy gwiazdy polskiej piosenki spotkają się na jednej scenie i zagrają wszystkie swoje największe przeboje. Festiwal dozwolone od lat 18-stu to 5 godzin doskonałej zabawy dla wszystkich pokoleń” – mówi Robert Janowski, gospodarz Festiwalu.
Bilety w promocyjnej cenie już od 29 złotych do nabycia na ebilet.pl i w salonach Empik. Wszystkie informacje o Festiwalu Wrocław „Dozwolone od lat 18” znajdują się na stronie:

Bilety do nabycia w serwisie eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik.

Na Festiwal zaprasza Wrocław Miasto Spotkań.
Organizatorzy: MyMusic Events  przy współpracy z IMPART