Dzień Życzliwości 2016 we Wrocławiu

21 listopada, na całym świecie, obchodzony jest World hello day. Uchwalone w roku 1973 w Stanach Zjednoczonych święto było wezwaniem do pokoju, ale we Wrocławiu obchodzimy je od pod nazwą Dzień Życzliwości, propagując wartości takie jak: wzajemny szacunek, tolerancja, chęć niesienia pomocy i  działania na rzecz innych.

Hello, uśmiechnij się! Wzmocnij jasną stronę świata! Dołącz do wielomilionowego grona entuzjastów, którzy dbają o lepsze jutro! Zapraszamy – 21 listopada spotkajmy się we Wrocławiu!

Wrocław miastem ludzi życzliwych! Dołącz do nas.

Główne wydarzenia 21 listopada

godz. 7.30-9.00

Akcja happenigowa w 6 centrach przesia

dkowych na terenie Wrocławia:

  • Rondo Reagana
  • pl. Dominikański
  • pl. Jana Pawła II
  • Dworzec PKP
  • Dworzec PKS (Borowska)
  • FAT

Akcja polega na rozdawaniu przechodniom materiałów informacyjnych o Dniu Życzliwości (kartek, kalendarzyków, gadżetów, słodkich upominków, bębny) oraz informowaniu o akcji i zachęcaniu do wspólnego świętowania Dnia Życzliwości.

11.00-14.00

Akcja happeningowa w Rynku i przy figurce Krasnala Życzliwka (działania animatorów, rozdawanie kartek, kalendarzyków, gadżetów, słodkich upominków, koncert bębnów)

13.30

akcja z fundacją zaczytani.org (ufundowanie półki z książkami w szpitalu im. Marciniaka na ul. Fieldorfa, akcja czytania książek w szpitalach, rozwożenie książek do 22 placówek). Kurs na trenera personalnego we Wrocławiu, siłownia

20.00-23.00

Koncert Finałowy Dnia Życzliwości z udziałem 30 najżyczliwszych Wrocławian w Klubie VERTIGO, wystąpi Aleksander Dębicz, podczas koncertu aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.