Krakowskie pojazdy

Krakowskie dorożki

Postój – Rynek Główny (linia A-B)
Pojazd z duszą, obok którego nie przechodzi się obojętnie. Wolno człapiące konie, turkot kół i stukot podkutych kopyt wprawiają w klimat Krakowa sprzed lat.

Papieski pociąg

www.pociag-papieski.pl
Służy pielgrzymom odwiedzającym miejsca związane z osobą papieża Jana Pawła II. Kursuje do sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie – Łagiewnikach, do sanktuarium Pasyjno – Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej i do Wadowic.

Tramwaj konny

Postój pod Barbakanem u wylotu ul. Floriańskiej
Codziennie od kwietnia do października od godz. 10.00.
Pojazd zaprzęgnięty w dwa konie czyli konny omnibus, był poprzednikiem konnego tramwaju jeżdżącego po szynach.

Meleksy

Ich główny postój znajduje się na Rynku Głównym u wylotu ul. Sławkowskiej i Mikołajskiej. Pozwalają na szybkie zwiedzenie miasta ekologicznymi pojazdami z możliwością wysłuchania historii mijanych zabytków.

 

Ceny biletów MPK Wrocław. Tłumaczenia przysięgłe, normalne, specjalistyczne, ustne, biznesowe: tłumacz angielskiego we Wrocławiu. Tłumaczenia z agnielskiego i na język angielski - umowy handlowe, umowy o pracę, akty notarialne, pisma procesowe, pełnomocnictwa, testamenty, dokumentacje przetargowe, wyroki sądowe, dokumenty procesowe, dokumentacje podatkowe, sprawozdania zarządów spółek, dokumenty metrykalne, dyplomy i świadectwa, dokumenty samochodowe, umowy, świadectwa pracy i inne.