Barki restauracje nad Wisłą

Najlepsze pikniki udają się po stronie Dębnik, ale w innych miejscach na bulwarach jest równie ciekawie. To świetne miejsca, żeby zjeść coś i pobyć w miłej atmosferze. Miejsce pikniku wybieramy na zasadzie intuicji. Zabieramy koszyk, a bardziej leniwi zaglądają do pływających restauracji przycumowanych u nabrzeży Wisły. Od kwietnia do października z pokładów
można podziwiać zachód słońca, rozkoszując się rarytasami kuchni. Życzymy dobrego humoru i dobrej pogody.

GALAR “POD ANIOŁAMI” (czynny w sezonie letnim)
Zakole Wisły – Bulwar Czerwieński
www.podaniolami.pl
To zacumowany na Wiśle pod Wawelem galar z lokalem serwującym wyśmienite potrawy, zwłaszcza rybne. Piękny widok na Wisłę i Wzgórze Wawelskie.

BARKA “MAURETANIA”
Bulwar Kurlandzki w okolicach ulicy Gazowej i Podgórskiej
www.mauretania.biz
Zlokalizowana jest w najpiękniejszej części krakowskich bulwarów, tuż przy Kazimierzu, naprzeciw Podgórza. Miła atmosfera tawerny i otwarty pokład, kuszą amatorów wypoczynku
nad wodą.

BARKA “AQUARIUS”
Zakole Wisły – Bulwar Czerwieński „(czynna w sezonie letnim), najbliżej Mostu Dębnickiego
www.aquariuskrakow.pl
Usytuowana w zakolu Wisły pod Wawelem. Na dolnym pokładzie restauracja, a na górnym słoneczny taras z samoobsługowym barem i muzyką na żywo.

Ceny biletów MPK Wrocław. Tłumaczenia przysięgłe, normalne, specjalistyczne, ustne, biznesowe: tłumacz angielskiego we Wrocławiu. Tłumaczenia z agnielskiego i na język angielski - umowy handlowe, umowy o pracę, akty notarialne, pisma procesowe, pełnomocnictwa, testamenty, dokumentacje przetargowe, wyroki sądowe, dokumenty procesowe, dokumentacje podatkowe, sprawozdania zarządów spółek, dokumenty metrykalne, dyplomy i świadectwa, dokumenty samochodowe, umowy, świadectwa pracy i inne.