Chris Botti koncert we Wrocławiu 27.10.2015

Chris Botti – zdobywca prestiżowej nagrody Grammy powraca do Polski już tej jesieni. Jak podkreśla w wywiadach: „Polska publiczność jest najlepsza na świecie” – Amerykański trębacz smooth jazzowy zagra serię koncertów w naszym kraju.

Data i godzina: 27.10.2015 godz. 18:00

Miejsce: Hala Stulecia

Bilety: Bilety w cenach od 129 PLN do 299 PLN

chris-botti

Od czasu wydania zachwalanego przez krytyków albumu When I Fall In Love w 2004r., Chris Botti został jednym z najbardziej docenianych amerykańskich instrumentalistów. Przekonał do siebie odbiorców zwykle zarezerwowanych dla muzyki pop’owej, a jego niesłabnąca popularność doprowadziło go do zdobycia czterech # 1 albumów jazzowych, a także do kilku złotych i platynowych płyt. Grający trasy koncertowe po całym świecie i sprzedający ponad cztery miliony albumów artysta, znalazł najlepszą dla siebie formę twórczej ekspresji, która rozpoczyna się w jazzie i rozszerza się poza granice pojedynczego gatunku.

chris-botti-koncerty

W ciągu ostatnich trzech dekad Botti nagrywał i występował z najlepszymi, w tym ze: Stingiem, Lady Gagą, Michael’em Bublé, Paul’em Simon’em, Steven’em Tyler’em, a nawet Frankiem Sinatrą. Będąc w trasie 300 dni w roku, trębacz występował z wieloma najlepszymi orkiestrami, na najbardziej prestiżowych scenach świata, od Carnegie Hall i Hollywood Bowl do Sydney Opera House i Real Teatro di San Carlo we Włoszech.

Album Impression oraz wszystkie poprzedzające go wydawnictwa, dały możliwość poznania Chrisa Bottiego jako jednego z najważniejszych oraz najbardziej innowacyjnych postaci współczesnego świata muzyki.

Bilety w sprzedaży od 23 stycznia 2015r. na www.ticketmaster.pl i www.LiveNation.pl   

Bilety w cenach od 129 PLN do 299 PLN