6-go stycznia o 220.00 w Klubie Alive we Wrocławiu szykuje się solidne rockowe granie! 

Po koncertach w Częstochowie, Tarnowie, Tarnobrzegu, Kutnie, Chorzowie, Sosnowcu w ramach trasy koncertowej promującej debiutancki krążek „ZEW” wydany we wrześniu, br. Maddie Rock Squad pojawi się w kultowym dla rocka mieście Wrocław.
W Klubie Alive wystąpią świetne zespoły: Maddie Rock Squad, CoprA Po Woli (https://www.facebook.com/events/1431148924114209).

Maddie Rock Squad

zespół rockowy, który łączy mocne gitarowe riffy z damskim wokalem. Maddie Rock Squad nie ogranicza się jedynie do jednego gatunku muzycznego. Zespół z łatwością przechodzi od mocnego rocka przez blues po wzruszające ballady. To dowód na wszechstronność i elastyczność artystyczną, której nie można nie docenić. Dźwięki grupy potrafią poruszyć zarówno tych, którzy szukają mocnych wrażeń, jak i tych, którzy pragną chwili zadumy przy subtelnych dźwiękach gitary. Maddie Rock Squad zyskał uznanie nie tylko w lokalnym środowisku muzycznym. Zespół miał okazję dzielić scenę z takimi gigantami polskiej sceny muzycznej, jak Elektryczne GitaryClosterkeller czy Łukasz Łyczkowski. To świadczy o wielkim profesjonalizmie i umiejętnościach zespołu, który nie tylko podąża za ścieżką swojej pasji, ale także zdobywa uznanie wśród renomowanych artystów.
Maddie Rock Squad – skład:
Magda Maddie Nowak – wokal, Michał Lewandowski – perkusja, Patryk Kuroń – gitara, Bartek Kuras – gitara solowa, Radek Wojnowski – gitara basowa
 

CoprA

Zespół CoprA Nazwa pochodzi od zdrobnienia nazwiska współzałożyciela zespołu Krzysztofa Koperskiego (malykop). Zespół powstał tak naprawdę z połączenia dwóch zgoła różnych projektów. Po tym jak Krzysztof Koperski (gitara solowa) i Marek Walijewski (perkusja), rozstali się z poprzednim zespołem zamykając pewien okres swego życia, zwrócili się do internetu, by ten znalazł im najlepszych muzyków na świecie.
W listopadzie dołączył Maciek Niewiadomski (wokal). Obecnie funkcję basisty pełni Adrian Lisiecki.
Pierwszy ich debiut był w radio ProRock 06.09.2020 r. gdzie w audycji Backstage Agaty Pawłowicz zaprezentowano dwa utwory. Kolejna odsłona naszej twórczości miała miejsce również w radio ProRock lecz w audycji Antidotum – Paweł Mielczarek (Pawulon). Potem przyszedł czas na Listy Polskich Przebojów, Radio Wnet gdzie 09.10.2020 r. zaprezentowany utwór Train To Heaven zajął trzecie miejsce w 108 notowaniu.
Link do FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100053814674463
YouTube: https://www.youtube.com/@copra1150

Po Woli

Po Woli to wrocławski zespół grający Punk’n’Roll. To energia, ciekawe teksty, melodyjnie riffy i żywiołowe koncerty. Aktualnie promują materiał z nowej płyty „Hela i Marian” a zapowiada ją singiel „Nie obserwuj mnie”.
Link do FB: https://www.facebook.com/Po.Woli.Mej
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=hGrbgwhdIOo
GODZINY:
19:30 – otwarcie klubu
20:00 – CoprA
21:00 – Po Woli
22:00 – MADDIE ROCK SQUAD

★ BILETY:

II PULA ( w dniu koncertu na bramce): 35 zł
Następne koncerty Maddie Rock Squad w roku 2024 znaleźć można pod tym linkiem: