Oferta hostingowa

Hosting Częstochowa

7 dni bezpłatnego testu na konto hostingowe

Na każde konto obowiązuje bezpłatny 7-dniowy okres testowy. Od tej chwili użytkownik konta może sam zakładać konta e-mail, subdomeny, przeglądać statystyki stron, logi serwera, ustawiać limity pojemności dla poszczególnych kont pocztowych, baz danych, kontrolować zajętość konta ftp, poczty, i wiele więcej… Każde konto wyposażone jest w trzy programy do odbioru poczty przez www. Standardowe konto hostingowe kosztuje 150zł netto/rok.

 

Direct Admin – BĄDŹ ADMINISTRATOREM WŁASNEGO KONTA

Do każdego konta www instalowany jest panel administracyjny – cPanel lub Direct Admin, dzięki któremu znając tylko jedno hasło mamy dostęp do wszystkich opcji swojego konta: zakładamy bazy danych MySQL, odbieramy pocztę z poziomu strony www, zakładamy i modyfikujemy konta pocztowe, subdomeny, domeny, przekierowania poczty, sprawdzamy statystyki oglądalności witryny za pomocą kilku programów, w łatwy sposób instalujemy wybrane skrypty CGI i PHP oraz tworzymy kopię witryny na dysku lokalnym.

PAKIET FANTASTICO PL – 40 SKRYPTÓW ZA DARMO

Każde konto wyposażone jest w program Fantastico PL. Pakiet Fantastico – ponad 40 skryptów gotowych do zainstalowania na serwerze: sklepy internetowe, blogi, chat, CMS, księgi gości, ankiety, sondy, aukcje, galerie zdjęć, obsługa klienta on-line, FAQ, zarządzanie projektami, fora dyskusyjne i inne. Każde konto zawiera również zestaw preinstalowanych skryptów CGI: losowy html, księga gości, zaawansowana księga gości, licznik, zegar, odliczanie, poczta przez CGI, FormMail, wyszukiwarka witryny, system banerowy, Chat na CGI i drugi na JAVA, kartę sklepu AgoraCart oraz narzędzie do dodawania Twojej witryny do wyszukiwarek. Z pomocą tych narzędzi każdy nawet nie wprawny użytkownik może jednym kliknięciem myszy zamontować na swoim serwerze wybrana aplikację i stworzyć solidną podstawę dla swojego serwisu wyposażonego w wszystkie najlepsze narzędzia.

Administracja hostingiem

Jedna zasada – znając jedno hasło masz dostęp do wszystkich opcji – baz danych, poczty przez www, domen, subdomen, statystyk. Od ciebie zależy ile przeznaczysz na ftp – serwis internetowy, ile na bazę danych a ile na konta pocztowe. Poczuj się nie tylko właścicielem swojego serwisu – ale przede wszystkim administratorem. Dla mniej wtajemniczonych sami założymy konta pocztowe, pomożemy wrzucić pliki na serwer…

W ramach każdego z kont oferujemy cPanel do administracji kontem.

Narzędzie to umożliwia edycję:
– kont e-mail – zakładanie, usuwanie, modyfikację
– baz danych – zakładanie, usuwanie, modyfikację
– aliasów pocztowych
– autoresponderów
– list pocztowych
– zmienę hasła do konta ftp
– dostęp do statystyk
– dostęp do odbioru poczty przez www
– pobieranie logów serwera
– sprawdzanie zajętości konta ftp i poczty
– instalację zbioru skryptów CGI i PHP: licznik, forum, sklep on-line oscommerce,
itd.

POP3 i SMTP w ramach wszystkich kont pocztowych:
W ramach usługi zarówno Państwo jak i Państwa Klienci mogą od razu po założeniu konta w Swoim programie pocztowym ustawić bezpieczne połączenie. Aktualne zabezpieczenia poczty:
– SMTP i POP3,
– dostęp przez WWW,
– program antywirusowy
zapewniają całkowite bezpieczeństwo przesyłanych przez Państwa danych tą drogą.

Domeny – transfer, rejestracja, odnowienie (przedłużenie), cesja

Rejestrujemy domeny polskie, globalne i zagraniczne.

Chcesz zarejestrować lub przedelegować domenę? O więcej szczegółów zapytaj na e-maila.

W ramach każdego konta istnieje możliwość wykupienia domeny mojadomena.pl lub innej.

Uwaga:

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego miejsca na serwerze, zwiększenie transferu, dokupienie bazy danych MySQL itp.

W ramach każdej z domen możliwe jest uaktywnienie listy pocztowej (automatu do rozsyłania e-maili jednocześnie na wiele kont).

Komercyjny skaner antywirusowy:

Na wszystkich kontach e-mail obsługiwanych na serwerach zainstalowane jest komercyjne oprogramowanie skanera antywirusowego. Działanie programu polega na wykrywaniu wirusów i ich automatycznym usuwaniu. Po usunięciu takiego wirusa zarówno do odbiorcy jak i nadawcy wysyłana jest informacja o zawirusowanej poczcie zawierająca dane nadawcy oraz odbiorcy wiadomości. Baza wirusów skanera uaktualniana jest nawet kilka razy w ciągu dnia w związku z czym daje on 99% skuteczności. Skaner jest automatycznie włączany dla każdego konta w związku z czym nie jest konieczne zaznaczanie dodatkowych pozycji w programach administracyjnych.

Tworzenie i pozycjonowanie sklepów internetowych

– zarabia dla Ciebie przez 24 godziny na dobę przez cały rok! O więcej szczegółów zapytaj na e-maila.

Jeżeli Twoja strona WWW znajduje się na darmowym serwerze (brak obsługi skryptów cgi, PHP, baz danych MySQL, brak ochrony antywirusowej, konieczność przyklejania banera reklamowego do strony, stopka reklamowa w każdym liście, brak ochrony antyspamowej, brak powiadomienia o nadchodzącej poczcie na komórkę, brak dokładnych statystyk bez których licznik staje się tylko gadżetem, zbyt mała wielkość konta WWW i konta pocztowego, brak gwarancji że jutro Twoja strona będzie jeszcze na serwerze!…, MNIEJSZY PRESTIŻ STRONY), to tak naprawdę nic nie oszczędzasz… Warto więc za dobre usługi zapłacić.

www.natopie.pl