Hostessy Warszawa, Kraków, Wrocław

Wynajmujemy hostessy na wszelkiego rodzaju imprezy, targi, promocje, konferencje, gale oraz eventy w Warszawie i okolicy.

modelki-hostessy

W ofercie posiadamy:

  • hostessy, hostów, promotorów
  • modelki, modeli, fotomodelki
  • hostessy tłumaczki

 

hostessy w pracy hostessy Warszawa

Hostessy rozdadzą ulotki reklamujące firmę, zbiorą cenne kontakty do potencjalnych  klientów, przywitają gości, w czasie gdy wszyscy handlowcy będą zajęci hostessa zajmie się
klientami, poprosi, aby poczekali, skieruje do kompetentnej osoby, chętnie pomogą w
porozumiewaniu się z obcokrajowcami. Hostessy z naszej agencji mają kilkuletnie doświadczenie w obsłudze imprez i eventów, posiadają urodę, wdzięk, inteligencję, znają języki obce, posiadają bardzo dobre zdolności interpersonalne.

Dobierane starannie hostessy doskonale wywiążą się z zadań. Odpowiednio przywitają gości, zajmą się rejestracja uczestników, wskażą drogę, przekażą  materiały konferencyjne, upominki i pomogą, nie tylko przy otwarciu imprezy, ale również asystując w trakcie jej trwania.

Ceny biletów MPK Wrocław. Tłumaczenia przysięgłe, normalne, specjalistyczne, ustne, biznesowe: tłumacz angielskiego we Wrocławiu. Tłumaczenia z agnielskiego i na język angielski - umowy handlowe, umowy o pracę, akty notarialne, pisma procesowe, pełnomocnictwa, testamenty, dokumentacje przetargowe, wyroki sądowe, dokumenty procesowe, dokumentacje podatkowe, sprawozdania zarządów spółek, dokumenty metrykalne, dyplomy i świadectwa, dokumenty samochodowe, umowy, świadectwa pracy i inne.