Hostessy do wynajęcia

Agencja hostess i modelek Caneli świadczy najwyższej jakości usługi dla organizatorów eventów, targów, pokazów mody, moto-show, imprez kulturalno-sportowych na terenie całego kraju.

Posiadamy 10 lat doświadczenia w wynajmowaniu modelek, fotomodelek, hostess i hostów, tancerek, fondanserek, hostess do rozdawania ulotek czy tłumaczek. Jesteśmy w stanie zaproponować dziewczyny z naszej bogatej bazy danych (ponad 2 tysiące hostess), o odpowiedniej urodzie i wykształceniu.

Hostessy

Współpracujemy z hostessami i modelkami, które mogą pracować jako tłumaczki, tancerki, animatorki i wiele innych. Specjalizujemy się w oferowaniu usług najwyższej klasy hostess i modelek do obsługi targów, eventów, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Większość hostess zna co najmniej jeden język obcy, mam kilkuletnie doświadczenie w pracy jako hostessa.

hostessy-krakow3

Świetne przygotowanie, doświadczenie oraz nieprzeciętny wygląd naszych modelek i hostess gwarantuje, że każdy event będzie niezapomnianym wydarzeniem.

hostessy1

Nasze modelki i hostessy to młode, wykształcone i elokwentne osoby. Kontakt z zagranicznymi kontrahentami nie stanowi żadnego problemu, ponieważ wszystkie nasze hostessy doskonale władają nie tylko językiem angielskim. Pracowaliśmy m.in. dla PKP, marketów typu Real, Makro, Auchan, Carrefour, Komputronika i wielu innych firm.

Kontakt: 514-291-652