Agencja hostess w Warszawie

Dobierane starannie hostessy, wyróżniające się nie tylko urodą, ale również odpowiednimi manierami i znajomością języków obcych, które doskonale wywiążą się z zadań. Odpowiednio przywitają gości, zajmą się rejestracja uczestników, wskażą drogę, przekażą materiały konferencyjne, upominki i pomogą, nie tylko przy otwarciu imprezy, ale również asystując w trakcie jej trwania. Naszych pracowników cechuje punktualność, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.
Wielu z nich zna języki obce. Dbamy o jak najlepsze przygotowanie naszych pracowników. Dlatego każdą organizowaną akcję promocyjną poprzedzamy wnikliwym rozpoznaniem potrzeb każdego z naszych klientów.

Dbamy o jak najlepsze przygotowanie naszych pracowników. Dlatego każdą organizowaną akcję promocyjną poprzedzamy wnikliwym rozpoznaniem potrzeb każdego z naszych klientów.

Dobieramy personel do konkretnych zadań. Oddelegowujemy osoby o odpowiednich cechach i kwalifikacjach do pokazów mody, fotoreklamy, bankietów, konferencji, targów, imprez integracyjnych promocji, akcji ulicznych i marketowych.

Agencja hostess w Warszawie

Agencja hostess Caneli z Warszawy zajmuje się organizacją profesjonalnych pokazów mody, a także sesji artystyczno-reklamowych, zapewniając wsparcie na każdym etapie współpracy – od projektu do produktu finalnego z udziałem naszych najlepszych modelek. Współpracującym z nami modelkom zapewniamy udział także w kampaniach promocyjno-reklamowych.

Od lat wspieramy organizatorów targów, wystaw z kraju i zagranicy, zapewniając udział naszych najlepszych hostess i hostów. Szukając odpowiednich osób zawsze zwracamy uwagę na takie cechy jak pracowitość, uczciwość, elokwencję, dbając o to, by zawsze godnie reprezentowały Państwa firmę.

Jaka powinna być hostessa?

Wg agencji Erica „Dziewczęta chcące pracować jako hostessa muszą być otwarte, lubić ludzi i mieć świadomość, że ich zadaniem jest ułatwianie życia innym: informowanie, pomaganie, a nie tylko upiększanie świata. Dobra hostessa wcale nie musi być piękna, najważniejsze by była komunikatywna. Musi zwracać na siebie uwagę nie tylko urodą, jak i osobowością. Hostessa powinna umieć pogawędzić nie tylko o promowanym produkcie, lecz także o wydarzeniach kulturalnych, premierach kinowych, ciekawostkach swojego miasta, itp…

Salon Samochodowy we Frankfurcie czy w Paryżu to idealna okazja by przyjrzeć się bliżej najnowszym projektom i pięknym autom. Zwiedzanie hali wystawowych uprzyjemniają widoki urokliwych kobiet, co sprawia, że czas przestaje mieć znaczenie. Wszak niemal od zawsze związek nietuzinkowych aut i urodziwych kobiet jest nierozerwalny, więc nikogo nie powinno dziwić.

maserat-ghibli-modelki skoda-octavia-hostessy-frankfurt