Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw. Jest tu ponad 250 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji około 3000 darmowych miejsc parkingowych.

Berghain Berliński Klub Muzyczny

Magnolia Park we Wrocławiu to ponad 260 sklepów!

Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Bershka, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Oysho, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Pull&Bear, RESERVED, Media Markt, Stradivarius, TK Maxx, TOUS, W. Kruk, Zara.

Ofertę z sektora „zdrowie i uroda” reprezentują jednocześnie drogerie m.in. Super-Pharm i Rossmann, ale i Douglas, Sephora, Yves Rocher, Inglot czy Mac. Galeria wyznacza trendy – można tu znaleźć pierwsze na Dolnym Śląsku salony: Crocs, Decimas, Nectar, The North Face, Samsung Brand Store, LG Brand Store.

Adres Magnolia Park
ul. Legnicka 58
54-204 Wrocław

Dojazd do Magnolia Park (przystanek Niedźwiedzia) liniami:

  • tramwajowymi: 3, 10, 20, 31, 32, 33
  • autobusową: 102

W centrum działa też hipermarket Carrefour – czynny od 7:30 do 22:00.

10 najlepszych klubów nocnych w Warszawie

Nowy Carrefour zajmuje powierzchnię 7780 mkw. na poziomie 0. Wyróżnia go atrakcyjny wystrój, nowoczesne rozwiązania, a przede wszystkim ciekawy oraz bardzo szeroki asortyment wysokiej jakości produktów świeżych i ekologicznych. Do tego wędzarnia z atrakcyjną ofertą ryb wędzonych na miejscu drewnem w naturalny sposób przynajmniej raz dziennie, kameralna kawiarnia z kanapkami i szeroka oferta BIO z największą wśród polskich sklepów sieci gamą produktów ekologicznych. Sklep oferuje szeroki wybór alkoholi oraz produktów spożywczych z różnych rejonów świata. Zróżnicowaną ofertę uzupełniają ubrania, zabawki oraz strefa produktów dla zwierząt. Obok działu z kosmetykami znalazło się stanowisko, przy którym można uzupełnić puste butelki po kosmetykach.

Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje 7-salowe kino Helios, salę zabaw dla dzieci Labibu, największe na Dolnym Śląsku Centrum Tańca Champion Team. Klienci mogą korzystać z hipermarketu budowlanego Castorama, sklepu Komfort. W galerii handlowej działa również Centrum Medyczne Magnolia Park – przychodnia zapewnia dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistów, m.in. stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej.

Ofertę centrum uzupełnia ponad 30 restauracji i kawiarni. Klienci maja do dyspozycji ponad 1600 miejsc w strefie restauracyjnej, z których blisko połowa znajduje się w lokalach z obsługą kelnerską. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki – sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje.

Dodatkowo klienci mogą kupić kartę podarunkowa – to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej, która pozwala na zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych galerii handlowej. Jest idealnym pomysłem na udany prezent.

Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacja miejska oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na organizowane tu wydarzenia specjalne.

Zewnętrzny plac zabaw

Huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki, ścianka wspinaczkowa oraz atestowany piasek i trawa w rolkach. Do tego nowe ogrodzenie i miękkie krawężniki. Wszystko z uwagi na bezpieczeństwo dzieci. Tak wygląda zewnętrzny plac dla dzieci przy największym centrum handlowym w województwie dolnośląskim.

Magnolia Park jako jedyna we Wrocławiu posiada taką dużą przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu. Dodatkowo można korzystać tu również z otwartego wielofunkcyjnego boiska znajdującego się tuż przy wejściu do galerii handlowej. Starsze dzieci i młodzież do dyspozycji mają także odnowioną siłownię na wolnym powietrzu.

Plac zabaw jest ogólnodostępny i czynny przez cały dzień. Znajduje się przed Magnolia Park, w pobliżu fontann, od strony ul. Legnickiej.

Strefa street workout

Dbasz o formę? Lubisz trenować na świeżym powietrzu? Koniecznie odwiedź naszą siłownię do street workoutu. Ta plenerowa odmiana kalenistyki zdobywa coraz większą popularność. Zestawy drabinek, drążków i poręczy pozwalają na szerokie spektrum ćwiczeń. Chcesz zacząć? Wystarczy zwykły strój sportowy i dobre chęci. Przykłady ćwiczeń znajdziecie np. w specjalistycznych poradnikach dostępnych w naszych księgarniach. Warto też zasięgnąć porady trenera lub bardziej doświadczonych osób ćwiczących przed Magnolia Park.

Siłownia jest darmowa i czynna przez cały dzień, znajduje się przed Magnolia Park, w pobliżu fontann, od strony ul. Legnickiej.

Galeria – pon-ndz 9.00-21.00

Hipermarket Carrefour -pon-sob 7.30-22.00

Castorama -pon-sob 6.30-21.00

Centrum Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego Wrocławia

pon-pt 9.00-18.00
sobota 9.00-16.00

Centrum Obsługi Mieszkańca w Magnolia Park to filia wrocławskiego Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Na miejscu czeka 29 stanowisk, przy których mieszkańcy Wrocławia mogą załatwić następujące sprawy:

  • prawo jazdy
  • dowód osobiste
  • rejestracja samochodów
  • sprawy meldunkowe

Dzięki wygodnej lokalizacji, darmowemu parkingowi i nowoczesnemu wnętrzu, załatwienie spraw urzędowych  jest jeszcze sprawniejsze i wygodniejsze.

Centrum Obsługi Mieszkańca znajduje się na piętrze, między lokalami Reserved i Martes Sport i nad drogerią Super-pharm.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – piątek 9:00-18:00

Sobota 9:00-16:00

Punkt Informacyjny (parter, w pobliżu Empiku)
tel: 519 445 412

Magnolia Park – Biuro Dyrekcji
ul. Legnicka 58
54-204 Wrocław
tel: 71 338 44 75