Gablota wewnętrzna wolnostojąca WWDP

GABLOTA WEWNĘTRZNA WOLNOSTOJĄCA DWUSTRONNA Z SZYBAMI PRZESUWNYMI – TYP WWDP

Gablota ogłoszeniowe na konstrukcji wolnostojącej, dwustronna to idealne rozwiązanie do prezentacji informacji wszędzie tam, gdzie jest potrzeba rozdzielenia wiadomości. Gabloty wolnostojące wykonujemy z wysokiej jakości anodowanego aluminiowego profilu z gwarancją światowej sławy firmy Kęty.

Gablota ogłoszeniowa / informacyjna
typ: wewnętrzna
materiał wykonania: aluminium
mocowanie: wolnostojąca
rodzaj: dwustronna
ilu skrzydłowa: 2-skrzydłowa
otwierana:przesuwna
kierunek otwierania: na bok(i)
płyta wewnętrzna: korkowa, magnetyczna, z tkaniną
grubość: 13cm
szyba: bezpieczna, akrylowa, hartowana

gablota ogłoszeniowa wwdp gablota ogłoszeniowa/informacyjna wolnostojąca

Profile gablot aluminiowych wraz z słupkami w standardzie anodowane są na kolor srebrny. Profile tworzące nogi wychodzą bezpośrednio z samej gabloty, co pozwoliło nam uniknąć zewnętrznych mocowań nóg, dzięki czemu gablota jest bardzo estetyczna i stabilna. Spód gabloty to płyta magnetyczna, suchościeralna malowana proszkowo na kolor biały. Drzwi gablot wykonywane są z systemu szyb przesuwnych o grubości 4 mm. Nasze gabloty są produkowane wyłącznie z części polskich i niemieckich z certyfikatami jakości.

Dodatkowe opcje gablot aluminiowych:

  • dowolny kolor malowania proszkowego,
  • szyba hartowana bezpieczna lub plexi,
  • różne wymiary gablot,
  • podświetlenie jarzeniowe i LED,
  • kółka pozwalające przemieszczać gablotę bez podnoszenia

Zapytaj o cenę: 531  780  007 lub 52 342 46 88

Ceny biletów MPK Wrocław. Tłumaczenia przysięgłe, normalne, specjalistyczne, ustne, biznesowe: tłumacz angielskiego we Wrocławiu. Tłumaczenia z agnielskiego i na język angielski - umowy handlowe, umowy o pracę, akty notarialne, pisma procesowe, pełnomocnictwa, testamenty, dokumentacje przetargowe, wyroki sądowe, dokumenty procesowe, dokumentacje podatkowe, sprawozdania zarządów spółek, dokumenty metrykalne, dyplomy i świadectwa, dokumenty samochodowe, umowy, świadectwa pracy i inne.