Wynajem zamków dmuchanych

Piknik, festyn, zlot czy po prostu dzień dobrej zabawy nie może obejść się bez specjalnych atrakcji dla dzieci. Posiadamy szeroką ofertę dmuchańców, zjeżdżalni, placów zabaw,  huśtawek oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu.


Dmuchane zamki

zamek-dmuchany-motyl

Dmuchane zamki z dachem to idealne miejsca do zabawy dla dzieci w wieku szkolnym i  przedszkolnym, które zapewniają nieustanną rozrywkę bez względu na kaprysy pogody.

Dmuchane zadaszenie świetnie chroni użytkowników urządzenia przed ostrym słońcem oraz  wiatrem i deszczem. Zamki dmuchane dzięki różnorodnym kształtom i szerokiej gamie kolorystycznej, a przede wszystkim najwyższej jakości komponentom i wykorzystaniu najnowszych technologii produkcyjnych zapewniają dzieciom moc wrażeń i świetne samopoczucie, a co najważniejsze całkowite bezpieczeństwo, a dorosłym pozwalają łatwo i szybko stworzyć przyjazne place zabaw i bez problemu zadbać o zdrowie i sprawność fizyczną najmłodszych.

Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie wszystkich urządzeń z wysokiej jakości materiałów  oraz dbałość o bezpieczeństwo użytkowników. Kompleksowo dostarczamy, instalujemy i zajmujemy się obsługą sprzętu w czasie trwania imprezy.

Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Cena wynajmu zamku dmuchanego:

– piątek-niedziela – 600zł nowy,

– poniedziałek-czwartek  -30% taniej

Zamek „Magic Castle”

zamek_dmuchany-magiczny
Łatwy w obsłudze. Idealny na przyjęcie urodzinowe. Nadaje się na imprezy plenerowe jak również w pomieszczeniach. Dzięki swym niewielkim rozmiarom można go rozkładać w
nietypowych pomieszczeniach takich jak np. korytarz szkolny lub sala lekcyjna.
Pomieści 6 osób.
Przepustowość 640 os. / 8 h
Zasilanie 230V 0,55 kW
MAŁY – wymiary: dł. 4 m, szer. 3 m, wys. 4m

Oprócz tego posiadamy do wynajęcia zamki dmuchana typu: Clown, Pirat, Standard
więcej szczegółów: www.wynajem-dmuchancy.pl