Dmuchańce Częstochowa Śląsk

Dmuchańce

Produkujemy, sprzedajemy  i wynajmujemy dmuchańce na terenie Częstochowy i całego Śląska. Produkujemy i wynajmujemy dmuchańce typu zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane,  góry wspinaczkowe, skakańce, dmuchane place zabaw, suche baseny np. z piłeczkami.  Wynajmujemy eurobungee, trampoliny ogrodowe, byka rodeo, góry wspinaczkowe, gigantyczne piłkarzyki, automaty do popcornu, dmuchane gry zręcznościowe oraz wynajmujemy automat do waty cukrowej.

Wszystkie atrakcje dla dzieci w czasie imprez plenerowych i dla dorosłych. Zajmujemy się kompleksowo organizacją imprez masowych dla dzieci i dorosłych typu festyny rodzinne, Dzień Dziecka, urodziny, wesele. Nasze dmuchańce mogą stać zarówno na świeżym powietrzu jak i w przedszkolu, na sali gimnastycznej czy w szkolnych holu i korytarzu. Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo użytkowania.

Nasze zabawki dmuchane są w pełni bezpieczne dla bawiących się dzieci. Gwarantujemy niezapomniane atrakcje dla dzieci.

Dmuchańce produkujemy na zamówienie. Posiadamy również dmuchańce na stanie do sprzedaży od ręki. Posiadamy w ofercie wiele typów dmuchańców dla dzieci. Kupujący ma do wyboru model, wielkość, kolor i nadruk na dmuchańcu. Nasze ceny sprzedaży dmuchańców jak i ceny wynajmu są bardzo konkurencyjne. W środku tygodnia ceny wynajmu są średnio o 30% tańsze niż w weekend.

Kontakt

STD
ul. Sienkiewicza 40
42-256 Olsztyn k. Częstochowy
tel.: 34 328 64 88
kom.: 0 668-342-271
e-mail: marcin_studi@vp.pl

Ceny biletów MPK Wrocław. Tłumaczenia przysięgłe, normalne, specjalistyczne, ustne, biznesowe: tłumacz angielskiego we Wrocławiu. Tłumaczenia z agnielskiego i na język angielski - umowy handlowe, umowy o pracę, akty notarialne, pisma procesowe, pełnomocnictwa, testamenty, dokumentacje przetargowe, wyroki sądowe, dokumenty procesowe, dokumentacje podatkowe, sprawozdania zarządów spółek, dokumenty metrykalne, dyplomy i świadectwa, dokumenty samochodowe, umowy, świadectwa pracy i inne.