Wypełnianie kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny – jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Wraz z wiekiem niestety jego ilość stopniowo maleje, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

wypełnianie kwasem hialuronowym w Częstochowie

Lifting wolumetryczny

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego usieciowanego do zabiegów wolumetrycznych powoduję zwiększenie się jędrności podbródka, policzków i kościom policzkowym, które zapadły się i osłabły w wyniku związanych z wiekiem spadku masy ciała i utraty tkanki tłuszczowej. Już bezpośrednio po zabiegu można zauważyć, że kontury twarzy są pełniejsze i okrąglejsze… nadając twarzy delikatniejszy, młodszy wygląd.

Powiększanie ust

Nie jest żadną tajemnicą, że usta stanowią ważny element piękna twarzy –  przyjazny uśmiech, pocałunek czy szybka zmiana wyrazu – usta zawsze przyciągają uwagę! Zabieg powiększania ust wykonywany w naszym Instytucie  Po wstrzyknięciu preparatu  w linię zmarszczki lub w usta (kontur, czerwień) preparat wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wygładzając zmarszczki lub modelując kontur ust. Efekty utrzymują się od 8 do 12 miesięcy i zależą od m.in. od rodzaju skóry i trybu życia.

Korekta nosa z użyciem kwasu hialuronowego

Iniekcje preparatu na bazie kwasu hialuronowego są wstanie wizualnie skorygować zbyt mały lub zbyt uniesiony nos, a także nieproporcjonalnie duży czubek nosa. Przy pomocy kwasu można poprawić kształt nosa skrzywionego po złamaniu i wykształcić brakujący mostek między czubkiem nosa, a jego trzonem. Najczęstszymi gośćmi gabinetów lekarzy medycyny estetycznej są osoby chcące pozbyć się garbka na nosie.

Nici hialuronowe hydrolift  

Zabieg Hydrolift polega na podaniu kwasu hialuronowego w okolice policzków i skroni specjalną linijną techniką. Wytworzenie linii kwasu hialuronowego w skórze pozwala w sposób nieinwazyjny uzyskać efekt liftingu dolnej i górnej okolicy twarzy oraz dolnych powiek. Poprawa owalu twarzy widoczna jest bezpośrednio po zabiegu. Efekt jednorazowego zabiegu Hydrolift można porównać do zabiegów wykonywanych urządzeniami emitującymi fale radiowe. Następuje poprawa owalu i napięcia twarzy. Zabieg ma dwukierunkowe działanie z jednej strony nici hialuronowe dają efekt liftingujący, a z drugiej kwas hialuronowy nawilża i rewitalizuje skórę. Trwałość efektu tego zabiegu podobnie jak innych wykonywanych z użyciem kwasu hialuronowego wynosi około 9-12 miesięcy.

Studio Beauty D

Al. NMP 37
42-200 Częstochowa
tel. 664 530 440