Szczepienia p/COVID-19 we Wrocławiu

ITA szczepi w ramach narodowego programu szczepień!

Przyjmujemy zapisy na szczepienia p/ COVID-19 w ramach bezpłatnych szczepień prowadzonych przez Ministerstwo Zdrowia:

  • wypełnij formularz kontaktowy
  • napisz – szczepimy@vita.wroclaw.pl – podaj swój pesel i nr telefonu – oddzwonimy!
  • zadzwoń – tel. 71 344 32 01 – w godzinach 7.3o – 19.oo od poniedziałku do piątku
  • zarejestruj się przez pacjent.gov.pl – wybierz VITA Management sp. z o.o. [tj. VITA Przychodnia, ul. Oławska 15, Wrocław]
Umawiamy na konkretną godzinę i rodzaj szczepionki. Przed zaszczepieniem – kwalifikacja lekarska!
Jeśli bierzesz dużo leków – weź ze sobą listę przyjmowanych leków, lekarz kwalifikujący do szczepienia sprawdzi ją i podejmie decyzję. Nie odstawiaj samodzielnie leków przed szczepieniem. Nie ma takiej potrzeby, a możesz niepotrzebnie wytrącić swój organizm z równowagi. Podczas kwalifikacji lekarz rozwieje Twoje wątpliwości. A jeżeli będziesz potrzebował przygotowania, to lekarz powie Ci jak właściwie się do tego zabrać i wyznaczymy nowy dogodny termin.

 

Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz dziecko piersią – jak najbardziej możesz się zaszczepić! Ciąża, karmienie piersią nie są przeciwwskazaniem! Jeśli nie jesteś pewna – porozmawiaj ze swoim ginekologiem. Wątpliwości może też rozwiać lekarz kwalifikujący do szczepienia w Przychodni VITA.

Masz wątpliwości, czy się szczepić – obejrzyj film, w którym dr hab. Ernest Kuchar, specjalista chorób zakaźnych oraz kierownik kliniki pediatrii z oddziałem obserwacyjnym WUM wyjaśnia, dlaczego warto się zaszczepić.

Jeśli chcesz zapoznać się wcześniej z ankietą /kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 lub ulotką dla Pacjenta – dostępne też na miejscu!

kwestionariusz_szczepienia_z_oswiadczeniem

Jak często się pojawiają Niepożądane Odczyny Poszczepienne i co z nimi robić? Wszystko zebrane na poniższej ulotce
#SzczepimySię #walczymyzCOVID #Pfeizer #Moderna #koronawirus #VITA