Hostessy Wrocław

Nasze hostessy z Wrocławia brały wielokrotnie udział w imprezach, posiadają wysoką kulturę osobistą, urodę, znajomość języków obcych, zdolności interpersonalne.

hostessy-wroclaw

Hostessy z Wrocławia

Nasze hostessy rozdadzą ulotki reklamujące firmę, zbiorą cenne kontakty do potencjalnych klientów, przywitają gości. W czasie gdy wszyscy handlowcy będą zajęci hostessa zajmie się klientami, poprosi, aby poczekali, skieruje do kompetentnej osoby, chętnie pomoże w porozumiewaniu się z obcokrajowcami. Hostessy nasze mają urodę, wdzięk, inteligencję, znają języki obce, mają doświadczenie w obsłudze imprez i eventów, posiadają bardzo dobre zdolności interpersonalne.

Starannie dobrane hostessy doskonale wywiążą się z zadań. Odpowiednio przywitają gości, zajmą się rejestracja uczestników, wskażą drogę, przekażą materiały konferencyjne, upominki i pomogą, nie tylko przy otwarciu imprezy, ale również asystując w trakcie jej trwania.

Agencja Hostess i modelek „Caneli” świadczy usługi z zakresu:

  • wynajem hostess i hostów
  • wynajem modelek i modeli
  • wynajem merchandiserów

hostessy hostessy-poznan  hostessy-wroclaw2 hostessy-wroclaw-modelki modelki

Informacje kontaktowe:

Tel. 514 305 346

Ceny biletów MPK Wrocław. Tłumaczenia przysięgłe, normalne, specjalistyczne, ustne, biznesowe: tłumacz angielskiego we Wrocławiu. Tłumaczenia z agnielskiego i na język angielski - umowy handlowe, umowy o pracę, akty notarialne, pisma procesowe, pełnomocnictwa, testamenty, dokumentacje przetargowe, wyroki sądowe, dokumenty procesowe, dokumentacje podatkowe, sprawozdania zarządów spółek, dokumenty metrykalne, dyplomy i świadectwa, dokumenty samochodowe, umowy, świadectwa pracy i inne.