Data/Czas
Date(s) - 10/07/2019
18:00 - 19:30

Lokalizacja
KsięgarnioKawiarnia Nalanda

Kategorie Nie Kategorie


Serdecznie zapraszam do udziału w opracowanej i prowadzonej przeze mnie sesji medytacyjnej harmonizującej przepływ energii w czakramach naszego ciała.

W pierwszej części wykonujemy prowadzoną medytację uwalniającą od emocjonalnych i mentalnych blokad utrudniających przepływ energii w czakrach, następnie aktywujemy i otwieramy je kolejno, intonując mantry „bidża” – czyli święte, pierwotne sylaby (bidża znaczy – nasienie): LAM, VAM, RAM, YAM, HAM, AUM, pochodzące z tradycji orientalnej (z hinduizmu), odpowiadające poszczególnym czakramom. Intonacja sylab bidża połączona jest z dźwiękiem częstotliwości solfeggio (396, 417, 528, 639, 741, 852 i 963 Hz), które według Leonarda Horowitza, mają stymulujący wpływ na rozwój świadomości oraz regenerację i aktywację „uśpionych” sekwencji naszego kodu DNA. Sesję kończy prowadzona medytacja, podczas której tworzymy energetyczne pole ochronne stabilizujące aktywność, stopień otwarcia wszystkich czakramów oraz zapobiegające utracie wszelkich naszych wewnętrznych energii.

Już jednorazowy udział w sesji daje wyraźnie odczuwalne rezultaty, znacznej redukcji ulegają wszelkie blokady, napięcia oraz mentalne i emocjonalne zanieczyszczenia w czakramach. Regularne jej stosowanie na stałe wprowadza równowagę i harmonię przepływu energii, co natychmiast znajduje odzwierciedlenie w jakości i świadomości naszego życia codziennego.

Sesja trwa około 90 min. i odbywa się na siedząco, na macie, istotne jest aby kręgosłup był ustawiony prostopadle do ziemi. Maty, poduszki oraz koce znajdują się na miejscu, polecam zabrać ze sobą wodę do picia.

Roman Felczyński

Miejsce: KsięgarnioKawiarnia Nalanda, Plac Kościuszki 12
Termin: środa, 10 lipca 2019 r.
Godz. 18:00 – 19:30

Inwestycja: 35 zł
Ilość miejsc: 25

Zapisy:
e-mail: roman.felczynski@gmail.com
tel.: 507 24 25 26

ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz